W ostatnim czasie w show-biznesie można zaobserwować baby boom. Niedawno Joanna Krupa, jurorka programu "Top Model" urodziła córeczkę. W drugiej ciąży jest też Anna Lewandowska, a w trzeciej aktorka Joanna Moro. W ostatnim czasie błogosławiony stan ogłosiła także Ola Jordan, Sylwia Przybysz czy Małgorzata Rozenek-Majdan. Co więcej krążą plotki, że do grona znanych mam dołączy również Magdalena Różyczka. Mimo, że do tej pory aktorka nie potwierdziła oficjalnie tych doniesień, to głos miała zabrać jej przyszła babcia, Magdalena Zawadzka. Wyznała, że gdyby żył jej mąż Gustaw Holoubek, ojciec Jana Holoubka, który jest partnerem Różyczki, to na pewno były dumny.

O ciąży Katarzyny Glinki mówiło się już od kilku miesięcy. Doniesienia pojawiły się w gazecie "Na żywo". Sama aktorka miała nawet zabrać głos w tej sprawie w rozmowie z pismem i podziękować za gratulacje.

"Dziękuję, ale na razie nie będę się wypowiadać na ten temat. Może za jakiś czas zdecyduję się powiedzieć coś więcej."

Katarzyna Glinka potwierdziła, że jest w ciąży

Katarzyna Glinka potwierdziła krążące plotki, że jest w ciąży. W mediach społecznościowych podzieliła się z obserwatorami radosnymi wieściami:

"Kochani chciałam powiedzieć Wam sama. W czasie, który pozwala już na dzielenie się tak intymnymi informacjami z prywatnego życia...nie chciałam się ukrywać, zresztą choćbym chciała już się nie da."

W poście wytłumaczyła także, dlaczego do tej pory nie potwierdzała oficjalnie tej infomacji.

"Po prostu chciałam powiedzieć Wam kiedy jest już bezpiecznie. Ja nie do końca odnajduję się w czasach, w których tak wiele jest na sprzedaż i zależy mi na zachowywaniu odrobiny prywatności. Mam nadzieję, że to rozumiecie."

Co więcej podzieliła się z fanami swoimi planami zawodowymi na najbliższe tygodnie.

"Najbliższy czas będzie dla mnie szczególny, a 2020 na pewno wyjątkowy!!!! Póki co pędzę do Teatru Kwadrat zagrać dla Was "Kłamstewka"."

Bardzo szybko pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentazy z gratulacjami i życzeniami dla przyszłej mamy. Składali je zarówno fani aktorki jak i koleżanki po fachu - między innymi Małgorzata Socha czy Katarzyna Zielińska.

"Gratulacje pani Kasiu."

"Życzę dużo zdrówka i mało stresów... W takim stanie trzeba ich unikać."

"Gratuluje. Kurcze, gazety rozpisywały się o tym już jakiś czas temu, czekałam, aż Pani to potwierdzi, wszystkiego dobrego dla całej rodziny."

Kim jest Katarzyna Glinka?

Katarzyna Glinka urodziła się 19 kwietnia 1977 roku w Świdnicy. Ukończyła Państwową Wyższą Szkołę Filmową, Telewizyjną i Teatralną w Łodzi. Od 2007 roku odgrywa rolę Kasi Górki w serialu "Barwy szczęścia". Aktorka brała udział w wielu programach rozrywkowych. W pierwszej edycji "Gwiazdy tańczą na lodzie" zajęła 3 miejsce. W 2010 tańczyła ze Stefano Terrazzino w "Tańcu z gwiazdami", gdzie dotarli do finału. Ostatecznie jednak przegrali z Julią Kamińską i Rafałem Maserakiem. W 2015 roku Katarzyna Glinka pojawiła się także w czwartej edycji "Twoja twarz brzmi znajomo".

Aktorka jest byłą żoną Przemysława Gołdona, z którym wychowują 7-letniego syna Filipa. Rozwiedli się po 11 latach od ślubu. Od pewnego czasu związana jest z Jarosławem Bienieckim, z którym poznali się na Runmageddonie w Gruzji. W lutym 2019 roku zaręczyli się.

Zobacz także: KATARZYNA GLINKA UKRYWA CIĄŻĘ! TO DZIECKO JEJ NOWEGO PARTNERA

Może zainteresuje Cię to: JACEK ROZENEK WRÓCIŁ NA PLAN "BARW SZCZĘŚCIA". SCENARZYŚCI MAJĄ DLA NIEGO TRUDNE ZADANIE

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: JOANNA MORO W ZAAWANSOWANEJ CIĄŻY WESZŁA DO LODOWATEJ WODY. FANI SĄ OBURZENI PO OBEJRZENIU TEGO WIDEO. CO Z BEZPIECZEŃSTWEM DZIECKA