Katarzyna Glinka nie miała udanego życia miłosnego. Mimo starań nie udało jej się ocalić małżeństwa z Przemysławem – ojcem jej synka Filipa. Jednak los się do niej ponowie uśmiechnął. Dziś jest szczęśliwa z nowym partnerem – Jarosławem.

Jak pisze ,,Pomponik.pl” Katarzynę Glinkę w nowym partnerze ujął przede wszystkim spokój. Jak zdradza aktorka nowy partner jest dla niej jak ,,prysznic z zimną wodą”, który gasi jej temperament. Jest dla niej oparciem i wspiera ją w ciężkich chwilach.

Katarzyna i Jarosław zaręczyli się. Aktorka przyjęła pierścionek 183 dni po ich pierwszej randce. Prócz pierścionka otrzymała także 183 róże, które symbolizowały ilość spędzonych razem dni. Jak sama przyznaje, nie spodziewała się zaręczyn:

To było totalne zaskoczenie! Zupełnie ich nie przewidziałam. Nic nie wiedziałam o planach narzeczonego. Do końca wszystko trzymał w wielkiej tajemnicy i z niczym się nie zdradził.

Zdaje się, że para planuje już ślub. Kiedy?

Oj, nie będę tego zdradzać. Proszę mnie nie pytać, bo to na razie moja tajemnica (śmiech). – zdradza aktorka.

https://www.instagram.com/accounts/login/

https://www.instagram.com/accounts/login/

Kolejny skandal z księciem Karolem w roli głównej. Sprawdź: OH KAROL! NIESZCZĘŚLIWY ROMANS KSIĘCIA WALII I CÓRKI AUSTRALIJSKIEGO BIZNESMENA

Nagły zwrot akcji w ,,Rolnik szuka żony”, zobacz, co się stało: CO UKRYWAŁA UCZESTNICZKA PROGRAMU „ROLNIK SZUKA ŻONY”? ROZCZAROWANY ROLNIK KOMENTUJE

Ewelina Rozworska