Program „Rolnik szuka żony” wciąż budzi wiele emocji. I choć, obecnie trwa jego 6 edycja, fanów produkcji nadal przybywa, a sercowe decyzje rolników są gorąco komentowane w sieci. Ostatnio spore zamieszanie wywołało zachowanie jednej z uczestniczek. Co takiego zrobiła Marlena, że Seweryn poczuł się urażony? 

„Rolnik szuka żony” to polski program rozrywkowy, po raz pierwszy wyemitowany 21 maja 2014 roku. Prowadzone przez Martę Manowską reality show zyskało wielu fanów. Uczestnicy szukający miłości stali się niedzielnymi gośćmi w wielu polskich domach.

Niezależnie od edycji, decyzje każdego z uczestników budzą wiele emocji, zarówno tych pozytywnych, jak i negatywnych. Miłośnicy produkcji, razem z kandydatami przeżywają szczęśliwe ranki oraz miłosne zawody.

Seweryn to jeden z uczestników popularnego programu TVP. Młody rolnik na oczach tysięcy widzów zdecydował się poszukać żony. Dotychczas o jego względy ubiegało wiele kandydatek. Jednak serce rolnika skradły tylko trzy z nich.

O uwagę mężczyzny zabiegają: Marlena, Joanna i Diana. Kobiety nie darzą się szczególną sympatią, a co więcej jedna z nich zarzuca Sewerynowi brak szczerości. Diana podejrzewa, że rolnik ukrywa przed nimi relację z Marleną. Zdaniem kandydatki, jej rywalka utrzymywała kontakt z Sewerynem jeszcze przed rozpoczęciem nagrań.

Podczas kolacji z mężczyzną, Diana wyznała, że wie o tym, iż Seweryn ukrywał znajomość z Marleną.  Kobieta przyznała, że nie chce być w życiu po raz kolejny oszukiwana, stąd jej decyzja o rezygnacji z programu.

Seweryn nie krył zdenerwowania. Co więcej, dowiedział się, że ową tajemnicę zdradziła sama Marlena. „Mam sama pretensje do siebie. Za dużo wczoraj wypiłyśmy i zaczął się twój temat „- przyznała zapłakana 22-latka.

Odpowiedź rolnika była jednoznaczna: „Ja tobie też zaufałem. Wk*****ny jestem na maksa”. Czy takie zachowanie Marleny może wpłynąć na relację, jaką  udało jej się stworzyć z Sewerynem?

Chcesz wiedzieć więcej o polskich programach rozrywkowych? Przeczytaj: LESZEK MILLER – TAŃCZĄCY POLITYK. TEGO JESZCZE NIE BYŁO!

Warto poznać także historię niezwykłego chłopca: MAŁY WIELKI BOHATER. POZNAJCIE KENA – CHŁOPCA, KTÓRY W WIEKU 8 LAT ZAŁOŻYŁ SCHRONISKO

Weronika Wojciechowska