Tańczący polityk? Tego jeszcze nie było! W ubiegły piątek były premier Leszek Miller zatańczył gościnnie w ,,Tańcu z gwiazdami”. Partnerką polityka była jego wnuczka Monika Miller.

Były premier w ubiegły piątek zatańczył w popularnym show Polsatu. ,,W Tańcu z gwiazdami” wystąpił gościnnie na zaproszenie wnuczki Moniki Miller. Dziennikarzowi Faktu udało się przeprowadzić z politykiem krótki wywiad.

„Nigdy nie tańczyłem walca, ani nie występowałem przed tak szeroką publicznością, wiec byłem nieco stremowany. Ale wiedziałem, że jeżeli popełnię jakiś błąd, to moja cudowna partnerka natychmiast go naprawi, więc czułem się pewny.” – powiedział polityk

Jak udało się dowiedzieć dziennikarzowi Faktu, Monika jest oczkiem w głowie dziadków.

„Ja i moja żona kochamy Monikę od momentu, w którym pojawiła się w naszym życiu. Jesteśmy dumni, że tak pięknie się rozwija, że ma wspaniałe osiągnięcia, że z tańca na taniec zbiera lepsze oceny. Możemy tylko pomagać, a kiedy nas poprosi, spełniać jej prośby.”

Leszek Miller zdradził, że dzięki możliwości zatańczenia w programie docenił pracę tancerza. Dowiedział się, że to cudowne widowisko, poprzedzają godziny ciężkiej pracy i prób.

Taniec, który zatańczył polityk to walc angielski. Jak wyglądała nauka choreografii?

„Tak zwany. „kwadrat” jest stosunkowo łatwy, ale potem obroty sprawiają już spore kłopoty, zwłaszcza czwarty i piąty obrót. No po prostu trzeba się tego nauczyć.”

Pan Leszek Miller, zdradził również, że chętnie zatańczył by z wnuczką ponownie. Jeśli tylko otrzyma taką szansę chciałby zatańczyć tango.

Edyta Górniak w olśniewającej kreacji? Zobacz: EDYTA GÓRNIAK NA KONFERENCJI PRASOWEJ NOWEGO PROGRAMU TVN. JEJ KREACJA OLŚNIŁA WSZYSTKICH!

Niecodzienny pomysł gdańskiego fizyka, sprawdź: CHCESZ SZKOŁY BEZ ŚWIADECTW Z CZERWONYM PASKIEM? PODPISZ PETYCJĘ!

Ewelina Rozworska