Niezwykły chłopiec, który w wieku 8 lat założył schronisko dla zwierząt, poruszył cały świat. Poznajcie Kena – małego bohatera!

Jak czytamy w serwisie ,,Dobre wiadomości”, Ken to 10 letni chłopiec, który od dwóch lat prowadzi na Filipinach własne schronisko – Happy Animals Club. Do schroniska chłopca trafiają bezdomne, często schorowane zwierzęta, których na Filipinach, jak i ogólnie w Azji nie brakuje! Dzięki chłopcu zwierzęta dostają dom i odzyskują siły.

O działalności Ken mówi już cały świat. Wiele osób zdecydowało się pomóc chłopcu finansowo. Dzięki otrzymywanym dotacjom, Ken może zapewnić zwierzakom opiekę weterynaryjną, wysokiej jakości karmę, a także podpisać roczną dzierżawę na miejsce, które pomaga futrzanym przyjaciołom!

Nie masz pomysłu na Halloweenowy strój? Pomożemy!: NIE MASZ POMYSŁU NA PRZEBRANIE HALLOWEENOWE? OTO 5 PROSTYCH PROPOZYCJI!

Ten serial na pewno znasz! Już niedługo możesz oglądać go w kinie! Zobacz: MEGA-POPULARNY SERIAL NA EKRANACH KIN! TO PIERWSZA TEGO TYPU AKCJA W POLSCE!

Ewelina Rozworska