Kina Helios będą wyświetlały specjalne odcinki „Przyjaciół”. Z okazji 25-lecia serialu premierową edycję można będzie zobaczyć 24 i 31 października oraz 7 listopada. 

Jak informują wirtualnemedia.pl na seansach specjalnych widzowie zobaczą wybrane odcinki – cztery na wieczór, które będą uzupełnione o dodatkowy materiał na końcu. Pokazy można zobaczyć w kinach Helios o godzinie 20. Cena biletu 14,90, a przy zakupie w internecie – 15,90 zł.

Warto dodać, że kina Helios już kolejny raz zapraszają na specjalne pokazy. W sierpniu one dotyczyły rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. W kwietniu fani mogli zobaczyć premierowy odcinek „Gry o Tron”.

Kina sieci są w w Łodzi, Trójmieście, Wrocławiu i Poznaniu.

Jak dodaje portal, przychody z biletów do kin Helios wzrosły w tym roku do 116,1 mln zł. Dochód ze sprzedaży barowej w kinach poszły w górę o 29,1% do 48,8 mln zł, a z reklam – o 10,8% do 13,3 mln zł.

Przeczytaj o triumfie polskich gwiazd: POLSCY AKTORZY ZABŁYSNĘLI W MIĘDZYNARODOWYM SERIALU. JUŻ WKRÓTCE BĘDZIEMY GO MOGLI OGLĄDAĆ W POLSCE!

Zobacz też zdjęcie wrzucone przez inną gwiazdę popularnego serialu: GWIAZDY KULTOWEGO SERIALU ZNOWU RAZEM. HISTORIA JEDNEGO ZDJĘCIA

Jana Slinkina