„Przyjaciele” to jeden z najbardziej popularnych seriali na świecie. Losy głównych bohaterów wciąż śledzą miliony fanów. Nic dziwnego, że zdjęcie jednej z gwiazd amerykańskiej produkcji wywołało awarię Instagrama.

Kultowy serial, który wyemitowano po raz pierwszy w 1994 roku, wciąż cieszy się ogromną popularnością. Dzięki niemu, odtwórcy głównych ról zyskali sympatyków niemal na całym świecie, a perypetie grupki przyjaciół zna prawie każdy.

Dowodem na to, jest zdjęcie niedawno opublikowane na portalu społecznościowym przez Jennifer Aniston, która przez lata wcielała się w rolę Rachel Green. Mimo, iż aktorka przez długi czas nie planowała zakładania konta na Instagramie, obecnie jej profil obserwuje ponad 8 mln fanów, a wszystko dzięki jednej fotografii!

Zobacz także: ODSZEDŁ LEGENDARNY POLSKI RYSOWNIK! MIAŁ 88 LAT

Fotografia,udostępniona przez Jennifer Aniston, przedstawia aktorkę w towarzystwie jej serialowych przyjaciół. Obok gwiazdy pozują:David Schwimmer (Rose), Matthew Perry (Chandler), Lisa Kudrow(Phoebe), Courtney Cox (Monica) i Matt Le Blanc (Joey).

Widok znanych aktorów w komplecie wywołał prawdziwe szaleństwo wśród internautów. Mianowicie zdjęcie w błyskawicznym tempie zyskało ponad mln polubień. Taka reakcja obserwatorów świadczy o niesłabnącej sympatii zarówno do aktorów, jak i samej produkcji.

Zobacz także: WIELKA WPADKA MEGHAN MARKLE. CO ZA WSTYD!

Źródło: „Pikio.pl”