Dwutygodnik „Na żywo” poinformował właśnie, że Katarzyna Glinka jest w ciąży! Aktorka już wkrótce po raz drugi zostanie mamą.

Katarzyna Glinka znana jest Polakom przede wszystkim z roli Kasi Górki w popularnym serialu „Barwy szczęścia”. Aktorka ma w swoim dorobku jednak dużo więcej produkcji. Grała m.in. w „Klanie”, „Lokatorach” oraz „Na dobre i na złe”.

Utalentowana aktorka pojawiała się również w filmach. Mogliśmy ją podziwiać przede wszystkim w komediach romantycznych, m.in. „Och, Karol 2”, „Na układy nie ma rady” czy „Dlaczego nie!”.

Obecnie w świecie polskiego show-biznesu krążą plotki, że 42-letnia aktorka spodziewa się kolejnego dziecka. Jego ojcem jest nowy partner Katarzyny Glinki, Jarosław Bieniecki.

Tabloidy donoszą, że para spotyka się dopiero od zeszłego roku. Zakochani poznali się podczas biegu ekstremalnego w Gruzji. Mężczyzna jest bowiem właścicielem firmy, która organizuje Runmageddony. To najpopularniejsze biegi z przeszkodami w naszym kraju.

W lutym tego roku Jarosław Bieniecki oświadczył się Katarzynie Glince. Obecnie para planuje ślub. Plotki głoszą, że spodziewają się również dziecka.

Będzie to już trzeci potomek Jarosława Bienieckiego. Mężczyzna ma bowiem dwójkę dzieci z poprzedniego związku.

Z kolei Kasia Glinka jest mamą 7-letniego syna Filipa, którego wychowuje wspólnie z Jarosławem Bienieckim. To owoc jej związku z Przemysławem Gołdonem, z którym aktorka rozwiodła się po 11 latach małżeństwa.

Teraz Katarzyna Glinka po raz drugi zostanie mamą. Dwutygodnik „Na żywo” poprosił aktorkę o komentarz w tej sprawie. Niestety Katarzyna Glinka nie potwierdziła, ale też i nie zaprzeczyła, że jest w ciąży. Aktorka powiedziała tylko:

Dziękuję, ale na razie nie będę się wypowiadać na ten temat. Może za jakiś czas zdecyduję się powiedzieć coś więcej.

Wygląda na to, że Katarzyna Glinka nie chce na razie informować swoich fanów o kolejnej ciąży.

Warto sobie przypomnieć... KATARZYNA GLINKA WYCHODZI ZA MĄŻ! KIEDY?

Portal "Życie" informuje... PRAWDA O JOLANCIE KWAŚNIEWSKIEJ WYCHODZI PO LATACH! "WYGLĄDASZ JAK CHORE WIEJSKIE DZIECKO"

Na portalu "Życie" dowiesz się także... POPULARNA AKTORKA UJAWNIA CAŁĄ PRAWDĘ O SOBIE! JEST NIEULECZALNIE CHORA