Joanna Moro to popularna aktorka i matka dwóch chłopców: Mikołaja i Jeremiego. Teraz kobieta spodziewa się trzeciego dziecka. Już wiadomo, że na świat przyjdzie córeczka.

Błogosławiony stan to wielkie szczęście, ale ciąża wiąże się też z wieloma uciążliwymi dolegliwościami. Niedawno Joanna Moro poinformowała fanów, że dokucza jej m.in. ból kręgosłupa.

Mimo zaawansowanej ciąży, aktorka nie zamierza rezygnować z realizacji swoich pasji. Jedną z nich jest morsowanie. Gwiazda udostępniła właśnie filmik, na którym brodzi w rzece ubrana jedynie w strój kąpielowy.

Jej czerwony z zimna brzuch wzbudził wielki niepokój wśród użytkowników. Zastanawiali się, czy wchodzenie do lodowatej wody nie zaszkodzi dziecku. Pod postem szybko pojawiły się komentarze mówiące o tym, że aktorka powinna lepiej dbać o zdrowie maluszka:

Przepraszam, ale nie podjęłabym takiego sposobu w tym stanie, chyba że jest to skonsultowane z lekarzem, a wiem, co mówię, bo z tej branży pochodzę naprawdę współczuję pomysłu w tym stanie 🤐😤 Omg😱😱😱 w ciąży i do tak zimnej wody?Jejku,co te dziecko czuło biedne.Zero odpowiedzialnosci...No ale czego sie nie robi by Pudelek miał o czym pisac

Wśród obserwatorów gwiazdy znaleźli się także tacy, którym jej zachowanie bardzo przypadło do gustu. W komentarzach podkreślali ogromne korzyści zdrowotne morsowania i życzyli Joannie Moro wszystkiego dobrego:

💪💪💪 Brawo! - odważnie, ale to cenimy... 😉 Szczęśliwego i dobrego nowego roku 🤠 Dużo uśmiechu i miłości ❤️😃 O matko ! Sztos podziwiam 😍dzidzia się nie urodziła a już zahartowana będzie heheh

Joanna Moro wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że zdecydowała się na morsowanie w ciąży po konsultacji ze swoimi lekarzami. Aktorka wyjaśniła, że dziecko jest chronione przez wody płodowe, dlatego zanurzenie w zimnej wodzie nie stanowi dla niego żadnego niebezpieczeństwa.

Na portalu "Życie" dowiesz się również... CIĘŻARNA JOANNA MORO POKAZAŁA ROZBIERANE ZDJĘCIA! AKTORKA DAŁA SIĘ POZNAĆ Z ODWAŻNEJ STRONY

Warto sobie przypomnieć... BABY BOOM WŚRÓD POLSKICH GWIAZD. KTÓRE RODZINY POWIĘKSZĄ SIĘ W 2020 ROKU

Portal "Życie" informował także o... WSPANIAŁE ZAKOŃCZENIE ROKU DLA BORYSA SZYCA. OŻENIŁ SIĘ I ZDRADZIŁ PŁEĆ DZIECKA. FANI SĄ OCZAROWANI SUKNIĄ ŚLUBNĄ PANNY MŁODEJ