Już wkrótce Joanna Moro zostanie mamą po raz trzeci. Ciąża przysparza aktorce sporo dolegliwości. Jak czuje się przyszła mama?

Aktora, znana z serialowej roli Anny German spodziewa się trzeciego dziecka. Moro jest mamą dwóch chłopców: Mikołaja i Jeremiego. Kobieta zdradziła, że teraz na świat przyjdzie jej wyczekiwana córeczka.

Błogosławiony stan to wielkie szczęście dla Joanny. Jednak ciąża wiążę się także z wieloma wyrzeczeniami oraz dokuczliwymi dolegliwościami. Ostatnio, na portalu społecznościowym, aktora podzieliła się z fanami informacjami o stanie swojego zdrowia.

Aktorka zdradziła, że dokucza jej ból kręgosłupa. Niestety, w ciąży należy unikać leków przeciwbólowych, stąd Moro zaleca ćwiczenia i masaż, który łagodzi ból zmęczonego słodkim ciężarem kręgosłupa.

Jesteśmy przekonani, że Joanna Moro poradzi sobie z ciążowymi problemami. W końcu jest już doświadczoną mamą i o bobasach zapewne wie wszystko.

Przeczytaj także: CZY JEST MOŻLIWE SZCZĘŚLIWE ŻYCIE POMIMO WYRZECZEŃ FIT? OTO SPOSOBY!

Chcesz wiedzieć więcej o gwiazdach? Zajrzyj tutaj: BURZA W KOMENTARZACH POD ZDJĘCIEM AKTORKI. CZYM PODPADŁA BASIA KURDEJ-SZATAN? NIE UWIERZYSZ!

Źródło: „JastrząbPost.pl”