Zbigniew Zamachowski nie raz nazywany był człowiekiem-orkiestrą. Choć kojarzony jest głównie z aktorstwem, to w rzeczywistości ma wiele innych zainteresowań. Poza odgrywaniem ról zajmuje się także komponowaniem muzyki, pisaniem tekstów i wykonywaniem piosenek. Co więcej Zamachowski pracuje także jako lektor. W 2015 roku wręczono mu nawet Krzyż Kawalerski Orderu Odrodzenia Polski.

Jako aktor Zbigniew Zamachowski zagrał w wielu polskich produkcjach. Odgrywał role zarówno w serialach czy filmach, jak i na deskach teatru. Jego małżonką jest znana dziennikarka, Monika Zamachowska, o której było głośno przy okazji zakończenia współpracy ze stacją TVP. W ostatnim czasie zdradziła, jakie ma plany na najbliższą przyszłość.

Zbigniew Zamachowski trafił do szpitala

Zbigniew Zamachowski trafił do szpitala, co potwierdziła jego żona. Jak się okazuje, nie ma większych powodów do obaw, ponieważ aktor już dużo wcześniej planował tam wizytę. To rutynowe postępowanie w przypadku osób, które przeszły zabieg artroskopii kolana. Informację przekazała w mediach społecznościowych Monika Zamachowska, która opisała, jak przebiegł zabieg.

"Zbigniew już po artroskopii kolana. A to widok na morze z jego pokoiku w kaliskim szpitalu. Dziękujemy z całego serca: dr Ireneuszowi Urbaniakowi, ordynatorowi oddziału ortopedii, dr Maciejowi Jakubkowi (kocham i już), dr Romanowi Guzie, anestezjologowi, pani Katarzynie Banaszkiewicz, pielęgniarce oddziałowej i całemu fantastycznemu zespołowi Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kaliszu na czele z panem Dyrektorem Radosławem Kołacińskim. Precyzja, życzliwość, klasa. A teraz rehabilitacja. Trzymajcie kciuki" - napisała na swoim Instagramie.

Czy aktor ma w planach zrobić sobie przerwę zawodową?

Zbigniew Zamachowski nie ma co narzekać na warunki w szpitalu. Zarówno on sam, jak i jego żona, Monika są zadowoleni z przebiegu zabiegu oraz pobytu w klinice. Dziennikarka podzieliła się nawet zdjęciem przedstawiający całkiem ładny widok z okna, który z pewnością dodaje teraz aktorowi otuchy. W najbliższym czasie czeka go jeszcze rehabilitacja.

Póki co nie ma informacji odnośnie tego, czy Zbigniew Zamachowski planuje przerwę zawodową. Prawdopodobnie jednak życie na tak pełnych obrotach, jak do tej pory nie będzie tak szybko możliwe po takim zabiegu.

Polecamy także: MONIKA ZAMACHOWSKA POTWIERDZIŁA SMUTNE WIEŚCI. ODCHODZI Z POLSKIEGO SHOW-BIZNESU

Może zainteresuje Cię to: SZCZERE WYZNANIE ZAMACHOWSKIEJ PO UTRACIE POSADY! PRZEPROWADZIŁA WYWIAD SAMA ZE SOBĄ

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: JUŻ WIADOMO JAK ZAKOŃCZY SIĘ "SANATORIUM MIŁOŚCI". JEDNA Z UCZESTNICZEK SIĘ WYGADAŁA