Roksana Węgiel to młoda wokalistka, która robi karierę w błyskawicznym tempie. Wygrana w Eurowizji Junior 2018 przyniosła nastolatce ogromną popularność. Jej utwory grają największe stacje radiowe w kraju, a młoda gwiazda bierze udział w największych imprezach show-biznesu.

Roxie wykorzystuje swoje pięć minut

Artystka, która cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród młodzieży, nie może narzekać na brak pieniędzy. Jak suę okazuje, Roksana Węgiel potrafi wykorzystać swoje 5 minut, a co za tym idzie, sporo zarobić.

Jak podaje Wirtualna Polska, Roksana Węgiel jest jedną z droższych artystów w Polsce.

- Za jeden koncert Roksana Węgiel jest w stanie zgarnąć aż 30 tys. zł. To ogromne pieniądze – Zdradził informator, który miał okazję współpracować z młodą artystką.

Występ Roksany Węgiel kosztuje tyle, co Zenona Martyniuka

Co ciekawe, Roksana Węgiel ceni się tak wysoko, jak sam Zenon Martyniuk, który za swój występ „bierze” tyle samo, co 14-letnia Roxie! Jak wiadomo, artystka jest ciągle w trasie. Jak podaje WP, Roksana ma zarezerwowane już 12 koncertów na 2020 rok, co zgodnie z obliczeniami daje jej 360 tysięcy złotych, a to dopiero początek!

Koncertowanie nie jest jedynym źródłem zarobku Roksany. Jak wiadomo, piosenkarka występuje także w reklamach. Aktualnie, piosenkarkę możemy oglądać w najnowszej kampanii jednej z sieci komórkowych.

- Przy negocjacjach związanych z reklamowaniem produktów trzeba mieć przynajmniej 200-300 tys. zł. Roksana wysoko się ceni – zdradza źródło.

Wszystko wskazuje na to, że mamy nową najmłodszą polską milionerkę, gratulujemy!