Bez wątpienia Zenek Martyniuk jest jednym z najpopularniejszych wokalistów muzyki disco polo. Wokalista grupy „Akcent”, przez wielu został okrzyknięty jej królem. Nic dziwnego, gdyż jego piosenki cieszą się ogromną popularnością, a sam wokalista pojawia się na największych imprezach w kraju.

Zenek Martyniuk nie zjawił się na urodzinach wnuczki

Niestety praca tak pochłania muzyka, że ma on bardzo mało czasu dla swojej rodziny. Jak się okazuje, cierpi na tym także mała Laura – wnuczka Martyniuków.

Wnuczka niedawno – bo 10 lutego 2020 obchodziła swoje pierwsze urodziny. Każdy rodzic wie, jak ważnym są one wydarzeniem. Niestety, urodziny wnuczki zbiegły się z premierą filmu „Zenek”, na którym Zenek musiał się zjawić…

Rodzice dziewczynki zdecydowali sie przełożyć imprezę

Na szczęście rodzice Laury - Daniel (31 l.) i Ewelina (21 l.) są bardzo wyrozumiali i imprezę urodzinową córki przesunęli o kilka dni.

– Urodziny Laury będziemy świętować 16 lutego w niedzielę – mówi „Super Expressowi” Danuta Martyniuk.

– Ale życzenia złożymy w dniu urodzin – dodał do wypowiedzi małżonki lider zespołu Akcent.

Jak dodaje muzyk, mimo tego, że nie może spotykać się z ukochaną wnuczką fizycznie, codziennie „rozmawiają” przy pomocy komunikatorów.

– Rozmawiamy co dzień, albo co drugi dzień. Włączamy sobie facetime’a i Laurka dla nas buziaczki przesyła – zdradza Zenek Martyniuk.

Przypomnij sobie o… DAGMARA KAZIMIERSKA UDOSTĘPNIŁA NIEPOKOJĄCE ZDJĘCIE. FANI MARTWIĄ SIĘ O STAN CELEBRYTKI