Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Od tego czasu jej życie śledzą tysiące fanów. Celebrytka nie stroni od publikowania prywatnych informacji, w końcu to jej codzienne życie i jego problemy są główną tematyką rozrywkowego show TTV.

Dagmara Kazimierska miała wypadek

W "Królowych życia" można poznać Dagmarę jako przebojową kobietę, gotową walczyć z każdą przeciwnością losu. Królowa nie boi się ryzyka i często podejmuje wyzwania.

Jakiś czas temu, Dagmara uległa wypadkowi, podczas którego doznała poważnego uszkodzenia nóg.

- Przychodzi moment i możemy to wszystko stracić. O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie. Ale jeszcze troszkę się ze mną pomęczycie. Buziaki i celebrujcie każdą chwilę życia, bo nigdy nic nie wiadomo… - pisała tuż po wypadku w mediach społecznościowych.

Lekarze stan jej kończyn uważają za poważny. Dagmara przeszła już dwie operacje. Jak się okazuje to nie konie leczenia celebrytki.

Ostatnio na swoim Instagramie celebrytka zamieściła zdjęcie, na którym widać, że w dalszym ciągu zmaga się z problemami po wypadku.

Dagmara Kazimierska udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie z kolejnej rehabilitacji. Tym razem Królowa życia postawiła na innowacyjną metodę, która powinna przynieść zamierzone rezultaty. Dagmara rozpoczęła leczenie nóg za pomocą rezonansu magnetycznego, który regeneruje kości, chrząstki i ścięgna, dzięki czemu kończyny szybciej wrócą do pełnej sprawności.

View this post on Instagram

❤️WALCZYMY DALEJ ❤️💪 Do mojej rehabilitacji włączyliśmy MBST💪💪💪REZONANS MAGNETYCZNY 💪 Zasada działania terapii MBST® jest taka sama, jak w diagnostyce obrazowej metodą rezonansu magnetycznego, tylko fale mają o 300 tysięcy razy mniejszą częstotliwość. Fale o takiej częstotliwości regenerują chrząstkę, kości, ścięgna. To właśnie dlatego MBST przyspiesza efekty rehabilitacji pooperacyjnej i skraca czas rekonwalescencji.👌U mnie dzięki urządzeniu widzimy szybsze efekty regeneracji ❤️🙏🏻MBST sprawdza się też w przypadkach nieoperacyjnych. Jeśli macie problemy pourazowe naprawdę warto spróbować tej terapii ❤️❤️❤️Sprawdzone 👌POLECAM ❤️👌Gdybyście szukali to ja jeżdżę do Poznania na ulicę Grochowską 9 😘😘😘😘😘 @grochowska_9 😘😘😘

A post shared by Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) on

Przypomnij sobie o… BEATA TYSZKIEWICZ TO PRAWDZIWA INDYWIDUALISTKA. AKTORKA NIE BYŁA ULUBIENICĄ NAUCZYCIELI

Jak informował portal Życie: NATURALNA JOANNA LISZOWSKA CHWALI SIĘ SWOIMI WDZIĘKAMI NA INSTAGRAMIE. FANI AKTORKI SĄ POD WRAŻENIEM JEJ URODY