Joanna Liszowska to znana polska aktorka, która w 2010 roku wzięła ślub ze szwedzkim przedsiębiorcą, Olą Serneke. Ku zaskoczeniu wszystkich, kobieta poinformowała ostatnio, że ona i jej mąż są już ponad rok po rozwodzie.

Joanna Liszkowska zmieściła półnagie zdjęcie. Co na to fani aktorki?

Jak widać to nie jedyna rzecz, która zszokowała fanów aktorki. Całkiem niedawno Liszowska udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, które okazało się prawdziwym szokiem dla fanów aktorki, co to takiego?

Aktorka zaprezentowała się swoim obserwatorom w niecodziennej stylizacji. Na udostępnionym przez siebie zdjęciu, Liszowska pozuje… topless!

Aktorka wrzuciła selfie, które zrobiła podczas urlopu. Liszowska wypoczywa na jednej z egzotycznych plaż, widać, że klimat sprzyja naturalności. Jak się okazuje zdjęcie bardzo spodobało się fanom aktorki. Trzeba przyznać, że w takim wydaniu wygląda nieziemsko.

Joanna Liszowska w samym kapeluszu!

Naturalna, bez ubrań i makijażu Liszowska pozuje zakrywając ręką nagi biust. Taka Joannę Liszowską mogą podziwiać internauci. Aktorka na jednym z wakacyjnych zdjęć postanowiła pokazać się w nieco innej niż zazwyczaj stylizacji.

Pod fotografią, która zamieściła aktorka, Liszowska napisała, że wysyła swoim fanom odrobinę ciepła, którego jak widać jej nie brakuje. Co ciekawe, post zrobił ogromne wrażenie na instagramowiczach. Czy aktorka zdecyduje się na kolejne takie zdjęcie?

Przypomnij sobie o… MEGHAN I HARRY WYSTĄPILI NA SZCZYCIE W MIAMI. SUMA, KTÓRĄ OTRZYMALI ZA PRZEMÓWIENIE, ROBI WRAŻENIE

Jak informował portal Życie: LAURA ŁĄCZ UJAWNIA WYSOKOŚĆ SWOJEJ EMERYTURY. „JEST ONA ŚMIESZNA, NIE STARCZYŁOBY NA NIC”