Laura Łącz jest znaną aktorką teatralną oraz serialową, w jej życiu obecny jest również śpiew oraz pisarstwo. Obecnie 65-letnia gwiazda wciąż pozostaje bardzo aktywna zawodowo, gdyż, jak mówi, jej emerytura jest bardzo niska.

Aktorka poza udzielaniem się w mediach, występami na deskach teatru oraz na srebrnym ekranie często pojawia się na imprezach branżowych i chętnie udziela wywiadów. W ostatnim czasie była gościem na wernisażu prac Andrzeja Pągowskiego, gdzie skomentowała wysokość emerytur gwiazd.

Jest to kwestia, która wciąż wywołuje wiele dyskusji.

Laura Łącz dostaje niską emeryturę

Podczas rozmów z dziennikarzami Laura Łącz przyznała się do tego, że kwota jej świadczenie jest naprawdę niska. Przyznaje jednak, że są ku temu powody.

Aktorka zapewniła, że mimo wszystko nie może narzekać, ponieważ dzięki swojej aktywności zawodowej zarabia dodatkowe, większe pieniądze.

„Emerytury są bardzo niskie. Mnie się należy emerytura od 45 roku życia, ponieważ udokumentowałam moją pracę jako aktorka i osoba śpiewająca. Piosenkarze czy tancerze mają prawo do wcześniejszej emerytury, ale ja mam emeryturę z Teatru Polskiego” – opowiadała.

„Poszłam na nią przedwcześnie, dlatego jest ona śmieszna, bo w tej chwili, po wszystkich podwyżkach, wynosi około tysiąca złotych. Nie starczyłoby to na nic.”

„Emerytury artystyczne są niewielkie, ale aktorzy, artyści chcą pracować jak najdłużej. Nie są osobami, które w wieku 60 lat nadają się na emeryturę lub nie nadają się do pracy” – zauważyła.

Dodała także, że podobno jest „ikoną aktywności”. Aktorka wspomniała, że jej znajomi śmieją się, że „więcej występów na estradzie ma tylko Zenek Martyniuk”.

Laura Łącz poza aktywnością w branży muzycznej, aktorskiej oraz pisarskiej może pochwalić się także własną agencją, która zajmuje się organizowaniem różnego typu uroczystości.

Sądzicie, że powinna otrzymywać wyższą emeryturę?

Przypomnij sobie o… MAŁO KTO WIEDZIAŁ, ŻE PROWADZĄCY „KOŁA FORTUNY” I „JAKIEJ TO MELODII” MA CÓRKĘ. JEST ZJAWISKOWO PIĘKNA

Jak informował portal Życie: TOMASZ STOCKINGER TRAFIŁ DO SZPITALA. W JAKIM STANIE ZNAJDUJE SIĘ AKTOR

Portal Życie pisał również o… MEGHAN I HARRY WYSTĄPILI NA SZCZYCIE W MIAMI. SUMA, KTÓRĄ OTRZYMALI ZA PRZEMÓWIENIE, ROBI WRAŻENIE