Słynny prowadzący programów telewizyjnych, dotychczas gospodarz „Jakiej to melodii”, a od jakiegoś czasu host „Koła fortuny”, ma już dorosłą córkę. Jak wygląda i co chce robić 21-letnia dziewczyna?

Norbi ma dorosłą córkę

Norbi jest osobistością medialną już od ponad 20 lat. Jego największy hit, „Kobiety są gorące”, śpiewany jest do teraz podczas imprez.

Piosenkarz obecnie prowadzi program „Jaka to melodia”. Niewiele osób zna te szczegóły z życia Norberta Dudziuka.

Wokalista jest absolwentem Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia – potrafi świetnie grać na skrzypcach. Studiował wiolinistykę na Akademii Muzycznej w Gdańsku.

Norbert Dudziuk w 2016 roku wziął trzeci ślub. Bardzo dobrze układa mu się z nową żoną, Marzeną Chełmińską.

Para nie ma wspólnych dzieci, ale Norbi posiada już córkę z pierwszego małżeństwa. Iga ma 21 lat.

Niecałe dwa lata temu piosenkarz deklarował, że jego latorośl chciałaby zostać piosenkarką i podbić scenę muzyczną – marzyła o pójściu w ślady swojego słynnego taty. Norbert Dudziuk co prawda nie podzielał ogromnego entuzjazmu swojej córki, Igi Dudziuk, jednak wspierał ją w marzeniach.

- Bardzo chce śpiewać i jest to jej największe marzenie. Szkoli się w tym kierunku i nieźle jej to wychodzi, bo sam słyszałem. Zresztą od kilku lat uczęszcza intensywnie na lekcje śpiewu – opowiadał dumny tata.

Iga Dudziuk to zeszłoroczna maturzystka. Wcześniej krążyła plotki mówiące o tym, że marzy jej się kariera chirurga plastycznego, jednak wybór padł na muzykę.

- Iga chce śpiewać, szkolić się w tym kierunku. Ma zamiar zdawać na Akademię Muzyczną w Warszawie lub w Katowicach. Chce pójść na wydział rozrywki – opowiadał Norbi.

Wnioskując po zdjęciach, jakie dodaje Iga na Instagramie, wybrała uczelnię w Warszawie. Trzymamy kciuki za jej karierę!

Przypomnij sobie o… EDYTA ORAZ CEZARY PAZUROWIE MAJĄ IMPONUJĄCY DOM. POKAZALI LUKSUSOWE WNĘTRZA

Jak informował portal Życie: URSZULA DUDZIAK PRZEŻYWA DRUGĄ MŁODOŚĆ U BOKU UKOCHANEGO MĘŻCZYZNY. „OSZALAŁAM Z MIŁOŚCI”

Portal Życie pisał również o… JAK WYGLĄDA WNĘTRZE DOMU MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN? ZDJĘCIA ROBIĄ OGROMNE WRAŻENIE