Urszula Dudziak to artystka obecna na polskiej scenie muzycznej od lat. Wokalistka postanowiła opowiedzieć szczerze o swoich uczuciach.

Piosenkarka obecnie jest bardzo szczęśliwa u boku mężczyzny swojego życia. Urszula Dudziak jest gwiazdą polskiej muzyki jazz, ma już 76 lat i pokazuje, że wiek nie ma znaczenia, gdy w grę wchodzą uczucia.

Urszula Dudziak jest zakochana

- Serce nie siwieje. W wieku 72 lat oszalałam z miłości – opowiada słynna polska piosenkarka.

Dotychczas jej związki nie były udane. Gwiazda była partnerką m.in. Michała Urbaniaka – muzyka jazzowego, Benghta Dahllofa – marynarza, a także Jerzego Kosińskiego – pisarza.

I choć wcześniej nie miała szczęścia do mężczyzn, Urszula Dudziak teraz pokazuje, że miłość nie ma terminu przydatności. Kim jest jej partner?

Miłością słynnej piosenkarki jest Bogdan Tłomiński, emerytowany kapitan żeglugi wielkiej. Są razem już od czterech lat i cały czas są bardzo szczęśliwi.

Bogdan Tłomiński to mężczyzna młodszy od Urszuli Dudziak o osiem lat. Para świetnie się dogaduje, mają także wspólne plany.

Gwiazda polskiej sceny muzycznej ma teraz wszystko, czego chciała – jej miłość z Bogdanem Tłomińskim to spełnienie jej marzeń o udanym związku. Jest jednak pewna rzecz, która spędzała jej sen z powiek.

Otóż Urszula Dudziak marzyła o własnym kącie. Teraz i to marzenie zostało spełnione – ona i jej nowy partner wybudowali dom.

Słynna piosenkarka opowiada, że nie wszyscy cieszyli się razem z nimi. Jedną z osób, która żartowała z planów pary, był brat artystki – w żartach proponował im budowę trumienek zamiast domu.

Jednak Urszula Dudziak i Bogdan Tłomiński nie robili sobie nic z kpin części otoczenia. Mimo wszystko wybudowali własny dom jednorodzinny i zamieszkali na wsi, sto kilometrów od Warszawy.

Przypomnij sobie o… RAFAŁ I GABRIEL Z SERIALU „KRÓLOWE ŻYCIA” WYZNALI, ŻE OKŁAMUJĄ SWOICH FANÓW: „MY CIĄGLE DAJEMY BŁĘDNE INFORMACJE”

Jak informował portal Życie: MARZENA KIPIEL-SZTUKA PRZEŻYŁA BARDZO SMUTNE CHWILE. LOS NIE BYŁ DLA NIEJ ŁASKAWY

Portal Życie pisał również o… JAK WYGLĄDA WNĘTRZE DOMU MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN? ZDJĘCIA ROBIĄ OGROMNE WRAŻENIE