Gabriel i Rafał zyskali popularność dzięki udziałowi w programie "Królowe życia". Od tego czasu ich życie śledzą tysiące fanów.

Para nie stroni od publikowania prywatnych informacji, w końcu to ich codzienne życie, a ich prywatne problemy są główną tematyką rozrywkowego show TTV. Okazuje się jednak, że nie wszystkie ,rozprzestrzeniane przez nich, informacje są prawdziwe.

Rafał i Gabriel z serialu „Królowe Życia” wyznali, że okłamują swoich fanów

Rafał Grabias i Gabriel Seweryn pokazali się na uroczystej premierze filmu „365 dni” Blanki Lipińskiej. Mężczyźni także zagrali w produkcji. Wcielili się w role włoskich projektantów mody.

- „Jesteśmy wcieleni w to, czym się zajmujemy. Gramy włoskich projektantów mody, więc to nie był dla nas żaden problem zagrać taką scenę” powiedzieli w rozmowie z serwisem Plotek.pl.

Para przyznała także, że w „Królowych Życia” pokazują prawdziwych siebie. Wszystko jest ich zdaniem autentyczne i szczere. Ponadto nie mają postawionych granic.

- „Myślę, że te granice zostały już bardzo daleko przesunięte i czasami się zastanawiamy, czy nie za bardzo. Program jednak odzwierciedla nasze dobre i złe chwile w życiu osobistym, problemy. Jak ktoś śledzi "Królowe życia", to chyba nie mamy nic do ukrycia. Bardzo dużo jest autentyczności, nie mamy nic do ukrycia, pokazujemy wszystko” – odpowiedzieli zgodnie.

Jednak mężczyźni nie mogli jednogłośnie odpowiedzieć na pytanie dotyczące długości ich związku. Gabriel powiedział, że minęło już 19 lat, natomiast Rafał wymijająco stwierdził, że „tego najstarsi górale nie wiedzą”.

- „Ponieważ my ciągle dajemy błędne informacje, zarówno na temat naszego związku jak i mojego wieku”- powiedział szczerze Rafał.

Wychodzi na to, że mężczyzna nie chce przyznać się do tego ile ma lat i właśnie tą informację chce za wszelką cenę ukryć przed swoimi fanami. Według niektórych źródeł ma on ponad 50 lat, jednak czy jest to prawdą?

Może zainteresuje Cię to: WYJĄTKOWY GEST PRZYJACIELA PIOTRA WOŹNIAKA-STARAKA. MĘŻCZYZNA ZŁOŻYŁ AGNIESZCE PROPOZYCJĘ NIE DO ODRZUCENIA

Portal "Życie" poleca: ZIMA ZASKOCZYŁA POLAKÓW. SŁUŻBY MAJĄ PEŁNE RĘCE ROBOTY