Agnieszka Woźniak-Starak ma za sobą niezwykle trudny okres. W sierpniu straciła męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Od czasu tragedii media cały czas obserwowały sprawę Piotra i mocno ingerowały w życie osobiste dziennikarki.

Po tych traumatycznych wydarzeniach Agnieszka Woźniak-Starak zdecydowała, że całkowicie wycofa się z życia publicznego oraz wszystkich mediów, zrezygnowała także z pełnienia obowiązków zawodowych.

Do dziś wielu zastanawia się nad tym, kiedy prezenterce uda się wrócić do pracy w telewizji. Jednak wszyscy zgodnie twierdzą, że ta nieobecność jest uzasadniona i nikt nie oczekuje od gwiazdy natychmiastowego powrotu do pracy.

Prezenterka przez długi czas nie udzielała się także w mediach społecznościowych – wyraźnie potrzebowała przestrzeni oraz odpoczynku. W ostatnim czasie wrzuca jednak sporadycznie posty ze swojego prywatnego życia.

Przyjaciel Piotrka Woźniaka-Staraka wspiera Agnieszkę w trudnych chwilach

Sebastian Karpiel-Bułecka był mocno związany ze zmarłym Piotrem. Producent bardzo często odwiedzał go w górach, a w ostatnich latach spędzali nawet razem sylwestra w schronisku na Kalatówkach.

-„Piotrek był moim serdecznym przyjacielem. Mam wobec niego wielki dług wdzięczności. Przeżyliśmy wiele pięknych chwil”- powiedział muzyk.

Mężczyzna jest z wykształcenia architektem, dlatego też zaproponował Agnieszce Woźniak-Starak, że może zaprojektować jej dom w górach. Ponoć właśnie tam Agnieszka czuje się dobrze i swobodnie. Dzięki temu kobieta byłaby także sąsiadką muzyka i jego żony Pauliny Krupińskiej, więc nie byłaby samotna.

-„Budownictwo było i jest wciąż obecne w życiu naszej rodziny. Już dziadek parał się budową domów, ojciec był technikiem budowlanym, mój brat ma duże biuro architektoniczne w Zakopanem, a jego syn został architektem kilka lat temu”- zdradził Karpiel-Bułecka.

Zobacz także: ZAKOCHANI MONTANOWIE WRÓCILI DO POLSKI. NIEUDANY URLOP REKOMPENSUJĄ SOBIE PĄCZKAMI

Może zainteresuje Cię to: POLSKA MODELKA ARESZTOWANA. CO TAK NAPRAWDĘ WYDARZYŁO SIĘ TAMTEJSZEJ NOCY

Portal "Życie" poleca: CAŁA POLSKA SZUKA MAGDALENY KRASKI. RUSZA PROCES, A ŚLAD PO NIEJ ZAGINĄŁ