Piotr Woźniak-Starak i Agnieszka Woźniak-Starak byli najgorętszą parą polskiego show-biznesu. Ona piękna, a on bogaty. Wielu zastanawiało się, czy w takim układzie rzeczywiście jest miejsce na miłość?

W mediach nie brakowało oczerniających dziennikarkę komentarzy. Internauci komentowali, że prezenterka liczy na majątek producenta. Rzeczywistość okazała sie jednak inna. Parę połączyło prawdziwe uczucie, a aby się o tym przekonać wystarczy spojrzeć na ich wspólne zdjęcia.

Miłość, szacunek i zaufanie biją z ich twarzy. I nikt nie powienien mieć prawa do tego, by sądzić inaczej. Niestety echa nie milką.

„Póki śmierć nas nie rozłączy...”

Tragiczny wypadek Piotra Woźniaka-Staraka w sierpniu 2019 roku był ogromnym ciosem dla Agnieszki. Dziennikarka zniknęła z życia publicznego i zrezygnowała ze wszystkich dotychczasowych obowiązków zawodowych.

Do dziś wielu zastanawia się nad tym, kiedy prezenterce uda się wrócić do pracy w telewizji. Jednak wszyscy zgodnie twierdzą, że ta nieobecność jest uzasadniona i nikt nie oczekuje od gwiazdy natychmiastowego powrotu do pracy.

Teraz oprócz pytań o przyszłość pojawiają się pytania o majątek... Czy Agnieszka Woźniak-Starak zostanie spadkobierczynią majątku producenta, który jak podaje „Super Express” został wyceniony na 3,5 mld złotych?

Czy dziennikarka przejmie majątek producenta?

Już na początku relacji z producentem Agnieszka musiała obalać krzywdzące plotki. O swoim przyszłym mężu mówiła w ten sposób:

"On jest fantastycznym facetem z dużym urokiem i charyzmą, niestety do tego zamożnym"

Co ciekawe, już przed ślubem para spisała intercyzę. Dotyczyć miała ona kwestii mieszkaniowych, alimentów oraz zabezpieczenia finansowego ewentualnego potomstwa. W założeniach, w przypadku rozwodu, dziennikarka miałaby zyskać mieszkanie oraz otrzymywać alimenty w wyskości 20 tysięcy miesięcznie.

Warto sobie przypomnieć...JAK SPĘDZAŁA ŚWIĘTA AGNIESZKA WOŹNIAK-STARAK? WYBÓR MIEJSCA MOŻE ZASKAKIWAĆ

Portal "Życie" pisał: W MIJAJĄCYM ROKU W ŻYCIU GWIAZD DZIAŁO SIĘ WIELE. O TYCH HISTORIACH BYŁO NAPRAWDĘ GŁOŚNO

Informował również...OLGA FRYCZ NIE SPĘDZIŁA ŚWIĄT Z NAJBLIŻSZYMI. POWODEM TEGO BYŁ NAGŁY POBYT W SZPITALU