Olga Frycz przyznaje, że Święta Bożego Narodzenia mają dla niej ogromne znaczenie. W jej rodzinie tradycją stało się to, iż wszyscy spotykają się w Krakowie. Tegoroczną Wigilię gwiazda również miała spędzić wśród bliskich.

Niestety plany aktorki pokrzyżowała nagła wizyta w szpitalu. Z powodu kłopotów zdrowotnych Frycz musiała odwołać przyjazd do rodzinnego miasta. W zamian za to musiała stworzyć sobie klimat świąt w stolicy, w której została razem z córeczką.

Co wydarzyło się w życiu Olgi Frycz?

O zmianie planów na Boże Narodzenie aktorka poinformowała sama. Na jej koncie na Instagramie pojawił się tajemniczy wpis, który zmartwił jej fanów. Aktorka przyznała w nim, że choroba zweryfikowała jej zamierzenia, przez co zamiast celebrowania chwil z rodziną musiała postawić na samotne, skromne święta w Warszawie.

"Zupełnie inaczej wyobrażałam sobie przygotowania do świąt i same święta. Powoli dochodzę do zdrowia."

Dotychczas aktorka nie zdradziła, co było powodem koniecznej wizyty w szpitalu. Przyznała, że " kiedyś opowie o tym, co się stało". Jenocześnie dodała, że w stolicy mogła liczyć na opiekę wspaniałych specjalistów, dzięki którym czuła się bezpieczna.

"Jestem pod opieką wspaniałych specjalistów. Nie mogłam pojechać do Krakowa, bo tu, w Warszawie, w poradni przy szpitalu na Lindleya czuję się bardzo zaopiekowana i bezpiecznie."

View this post on Instagram

🎄❤️Zupełnie inaczej wyobrażałam sobie przygotowania do Świąt i same Święta. Powoli dochodzę do zdrowia (kiedyś Wam opowiem co się stało 🤦🏼‍♀️).Jestem pod opieką wspaniałych specjalistów . Nie mogłam pojechać do Krakowa, bo tu w Warszawie w poradni przy szpitalu na Lindleya czuję się bardzo zaopiekowana i bezpiecznie. ——————- Na ile miałam siły, zrobiłam dania, które od lat przygotowuje na nasz rodzinny Wigilijny stół❤️🎄Zostajemy z Heleną w Warszawie i chociaż jest dużo skromnej niż zawsze to najważniejsze, że jesteśmy razem w domu❤️🎄 Życzę Wam pięknego czasu, miłych rozmów przy Wigilijnym stole, spokoju generalnie i radości z rodzinnych chwil ❤️ A przede wszystkim życzę Wam ZDROWIA❤️🎄🙌🏻 #merrychristmas

A post shared by Olga Frycz (@tojafrycz) on

Jak wyglądały święta aktorki?

Olga Frycz przyznała, że robiła, co w jej mocy, aby te święta się odbyły. Zdradziła też, że najcenniejsze są dla niej chwile z córką Helenką, a nie to, czy na stole znajdzie się 12 tradycyjnych potraw.

"Na ile miałam siły, zrobiłam dania, które od lat przygotowuje na nasz rodzinny Wigilijny stół❤️🎄Zostajemy z Heleną w Warszawie i chociaż jest dużo skromnej niż zawsze to najważniejsze, że jesteśmy razem w domu❤️"

Przy okazji aktorka złożyła również życzenia wszystkim fanom, dodając, że najważniejsze jest zdrowie i możliwość bycia z tymi, których się kocha.

"Życzę Wam pięknego czasu, miłych rozmów przy Wigilijnym stole, spokoju generalnie i radości z rodzinnych chwil ❤️ A przede wszystkim życzę Wam ZDROWIA❤️🎄"

Warto sobie przypomnieć...HISTORIA PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO NIE JEST WYJĄTKOWA. OKAZUJE SIĘ, ŻE JEDEN Z AKTORÓW PRZEŻYŁ COŚ PODOBNEGO. KTO

Portal "Życie" pisał: KORONIEWSKA KONTRA DOWBOR. W SIECI POJAWIŁ SIĘ PIERWSZY FILMIK Z UDZIAŁEM PARY. "DOWBORY BE HAPPY"

Informował też: SKÓRKA MANDARYNKI MA WIELE ZASTOSOWAŃ. OKAZUJE SIĘ, ŻE NIE WARTO JEJ WYRZUCAĆ