W polskim show-biznesie nigdy nie jest nudno. Mijąjący 2019 rok również obfitował w ciekawe wydarzenia z życia gwiazd. Nie zabrakło afer, skandali i tragedii, które wstrząsnęły całą Polską.

W rankingu przedstawiamy wydarzenia, które, jak podaje "Pikio.pl", wzbudziły największy rozgłos w polskich mediach w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Co najbardziej zainteresowało Polaków?

Niewątpliwie do jednego z najgłośniejszych wydarzeń w polskim show-biznesie należała tragiczna śmierć producenta filmowego - Piotra Woźniaka-Staraka. Maż dziennikarki Agnieszki Woźniak-Starak zginął w sierpniu na jednym z mazurskich jezior.

Wiadomość o jego wypadku poruszyła cały kraj, a media nieustannie śledziły to, jak ułoży się życie wdowy.

W ostatnim czasie wiele emocji wywołał Kamil Durczok. O dziennikarzu po raz pierwszy zrobiło się głośno w lipcu, kiedy to prowadząc pod wpływem akoholu doprowadził do kolizji. Po raz drugi tafił na czołówki gazet w grudniu.

Wówczas oskarżano dziennikarza o sfałszowanie dokumentu. Durczok miał podrobić podpis byłej żony na wekslu o wartości ponad 2 milionów franków szwajcarskich. Dziennikarz do aresztu nie trafił, jednak sprawa wciaż jest w toku. Za takie postępowanie grozi mu nawet do 25 lat pozbawienia wolności.

W rankingu nie może zabraknąć Weroniki Rosati, która na początku 2019 roku przyznała, iż była ofiarą przemocy domowej. W kwietniu zaś światem show-biznesu wstrząsnęła informacja na temat Jarosława Bieniuka.

Były piłkarz został oskarżony o gwałt przez swoją znajomą. I choć były mąż Ani Przybylskiej zaprzecza, w jego sprawie wciąż toczy się postępowanie. Oprócz tego w życiu byłego sportowca nastąpiły również inne zmiany. Mianowicie wraz z nową partnerką Martyną Gliwińską spodziewa się dziecka.

Kolejnym głośnym wydarzeniem 2019 roku była afera z udziałem Dominiki Tajner. Była żona Michała Wiśniewskiego została oskarżona o wyłudzenie ze SKOK-u kredytów o łącznej wartości - miliona złotych.

Na języki trafiła także Sandra Kubicka. Jak podaje portal "Pikio.pl", modelka zasłynęła z afery zwiazanej z psem, którego rzekomo chciała się pozbyć. Gwiazda, która oddała psa koleżance zyskała miano tej, która źle traktuje zwierzęta.

Nie można zapomnieć również o aferze z udziałem projektanta Łukasza Jemioła. Celebryta znalazł się na liście podejrzanych, którzy zajmowali się oszustwami podatkowymi.

Kolejnym skandalem było zachowanie Filipa Chajzera w programie "Dzień Dobry TVN". Mężczyzna na wizji udawał atak paniki. Takie zachowanie oburzyło widzów i internautów, którzy żądali usunięcia dziennikarza z telewizji.

Warto sobie przypomnieć...KAMIL DURCZOK NIKNIE W OCZACH. DZIENNIKARZ JEST CIENIEM SAMEGO SIEBIE [ZDJĘCIA]

Portal "Życie" pisał: PIOTR KRAŚKO POKAZAŁ FILMIK Z PIERWSZYM POLSKIM ZAWODNIKIEM HARLEM GLOBETROTTERS. JEGO UMIEJĘTNOŚCI SĄ NIESAMOWITE [WIDEO]

Informował również: KOLEGA RADOSŁAWA MAJDANA ZDRADZIŁ PŁEĆ DZIECKA. TOMASZ IWAN CHLAPNĄŁ PRZED KAMERĄ [WIDEO]