Małgorzata Rozenek-Majdan przez kilka miesięcy ukrywała swoją ciążę. Kiedy wreszcie zdecydowali wraz z Radosławem Majdanem o ujawnieniu radosnej nowiny, media i ich fani oszaleli.

W ciągu zaledwie kilku dni poznaliśmy bardzo wiele szczegółów na temat trudności z poczęciem i usług kliniki leczącej niepłodność. Celebrytka opowiedziała już nawet o przygotowywaniu wyprawki, a na Instagramie mignęło zdjęcie jej ciążowego brzuszka.

Dziecko Majdanów jest chętnie komentowane przez innych członków polskiego show biznesu. Tym razem pogratulować postanowił Tomasz Iwan w rozmowie z dziennikarką portalu jastrzabpost.pl. Przy okazji wygadał, jaką płeć będzie miało pierwsze dziecko Radosława Majdana.

- Takim wydarzeniu mogą towarzyszyć tylko pozytywne emocje. Radość, szczęście i nawet po jego głosie można było wyczuć, że jest mega zadowolony, więc myślę, że to dziecko będzie oczkiem w jego głowie. Czy będzie bramkarzem, czy też piłkarzem, bo muszę powiedzieć, że to jest różnica – a wiemy, że to będzie chłopiec. Najważniejsze, żeby wszystko poszło po ich myśli, a jestem przekonany, że i Radek i Małgosia otoczą go wspaniałą, rodzicielską opieką – przyznał Tomasz Iwan.

Piłkarze występowali razem przed laty w reprezentacji Polski. Nadal łączą ich bliskie, koleżeńskie relacje chociaż już od dawna nie łączą ich sprawy zawodowe. Tomasz Iwan ma nadal dla Radosława Majdana wiele ciepłych słów.

- Jest to coś fantastycznego, przede wszystkim dla rodziców. Wiemy, że Radek i Małgosia są ze sobą już jakiś okres, wiemy, że Małgosia ma dzieci z wcześniejszego związku, Radek natomiast jeszcze nie, więc czeka go fantastyczny okres. Z własnego punktu widzenia muszę powiedzieć, że w wieku, w którym jest Radek jest się cierpliwym, dojrzałym, dobrym i wspaniałym ojcem. Myślę, że Radek właśnie takim będzie – przyznał piłkarz.

Przypomnij sobie o…JAK OBECNIE WYGLĄDA PIERWSZA ŻONA RADOSŁAWA MAJDANA? MAŁO KTO O NIEJ PAMIĘTA

Jak informowal portal Zycie: MAŁGORZATA ROZENEK CHWALI SIĘ WYPRAWKĄ DLA DZIECKA. RODZINA MAJDANÓW WKRÓTCE SIĘ POWIĘKSZY

Portal Zycie pisal równiez o… OFICJALNA DECYZJA W SPRAWIE WYŻSZYCH RACHUNKÓW ZA PRĄD. PODWYŻKA DOTKNIE KLIENTÓW TYLKO JEDNEJ FIRMY