Małgorzata Rozenek-Majdan wielokrotnie wspominała, że podobnie jak wiele kobiet na świecie ma problem z zajściem w ciążę. Pomimo wielu starań do tej pory nie udało się doczekać dziecka z jej ukochanym Radosławem Majdanem. Celebrytka wcześniej korzystała z metody in vitro, czego owocem są jej synowie z poprzedniego małżeństwa - Stanisław i Tadeusz. Małgorzata poszła o krok dalej i zdecydowała się nawet wydać książkę o in vitro, która ma na celu dodać otuchy kobietom takim jak ona. Czy gwiazda TVN spodziewa się kolejnego dziecka?

Małgorzata Rozenek-Majdan znów stara się o dziecko?

Jedno stories na Instagramie Małgorzaty Rozenek sprawiło, że w mediach zawrzało. Celebrytka opublikowała wymowny film przedstawiający uroczą wyprawkę dla maluszka. Czy to oznacza, że planuje kolejną próbę in vitro? Czy para chciałaby doczekać się córeczki?

Okazuje się, że piękna wyprawka w różowej tonacji to kolekcja La Millou. Mimo, że gwiazda TVN dodała jej zdjęcia na swoje stories, to nie oznacza, że Małgorzata i Radosław spodziewają się córeczki. Urocze mufki, śpiworki, rękawice do wózka, kocyki i inne akcesoria inspirowane są stworzoną przez Rozenek-Majdan kolekcją LADY PEONY. Jej premiera miała miejsce niespełna 9 miesięcy temu. Motywem przewodnim są ulubione kwiaty prezenterki czyli pastelowe peonie. Słodkie printy zostały przełamane bielą, zielenią liści oraz papugami kakadu. Teraz ten sam wzór dostępny jest w zimowej wersji. Do tej pory projekty dla marki La Millou wykonywały również inne gwiazdy, takie jak Maciej Zakościelny, Marta Żmuda-Trzebiatowska czy Maja Bohosiewicz.

Małgorzata Rozenek-Majdan zdradza, co ze staraniami o dziecko

W ostatnich dniach jednym z najgorętszych tematów tabloidów były starania o dziecko Małgorzaty i Radosława Majdanów. Jak się okazuje para w rozmowie z tygodnikiem "Twoje Impreium" wyznała, jakie są ich dalsze plany. Gwiazda nie będzie w nieskończoność podejmować kolejnych prób zajścia w ciąże za pomocą in vitro. Wyznaczyła nawet konkretny termin, kiedy przestanie starać się o maleństwo.

"Wyznaczyliśmy sobie czas do końca tego roku" – wyznała w rozmowie z "Twoje Imperium" Rozenek-Majdan.

Celebrytka wyjaśniła, że duży wpływ na podjęcie tej decyzji ma jej wiek. W tym roku skończyła bowiem 41 lat i chciałaby uniknąć sytuacji, w której nie będzie miała sił, aby w pełni zająć się dzieckiem.

"Wiek jest istotny, ale również to, czy kobieta będzie miała siłę wychowywać dziecko. Ja muszę być w dobrej formie przez kolejne dwadzieścia lat" – dodała.

Niedawno Małgorzata Rozenek przyznała, że rozważają z mężem adopcję.

"Coraz częściej dopuszczam do siebie taką myśl, że nie uda mi się urodzić dziecka. Tyle lat starań, a nie ma efektów... Dopuszczamy z Radosławem myśl o adopcji, jeśli nie zajdę w ciążę, bo powoli kończą nam się opcje. Zaczynamy o tym mówić" - kilka miesięcy temu mówiła w wywiadzie dla "Fakt" Małgorzata Rozenek-Majdan.

Trzymamy kciuki, aby udało się i gwiazda zaszła w upragnioną ciążę!

Może zainteresuje Cię to: RODZINA MAJDANÓW WKRÓTCE SIĘ POWIĘKSZY. NAJPRAWDOPODOBNIEJ BĘDZIE TO CHŁOPIEC

Zobaczymy także: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN NAGYRWA FILM DOKUMENTALNY! GWIAZDA ZDRADZIŁA CZEGO DOTYCZY

Na portalu "Życie" informowaliśmy o: MARTA MANOWSKA MA ROMANS Z UCZESTNIKAMI SWOJEGO PROGRAMU? "MIŁOŚĆ JEST OBECNA MIĘDZY NAMI"