Małgorzata Rozenek ma spore doświadczenie małżeńskie. Z pierwszym mężem - prawnikiem Łukaszem Bukaczewskim pobrała się jeszcze w czasie studiów. Małżeństwo ostatecznie zakończyło sie rozwodem. Następnie w 2003 gwiazda TVN wyszła za aktora Jacka Rozenka, który jest ojcem jej dwóch synów - Stanisława i Tadeusza. Niestety 17 kwietnia 2013 roku oficjalnie rozwiedli się. Niedługo później prezenterka związała się z Radosławem Majdanem, którego poślubiła 10 września 2016 roku.

Małgorzata Rozenek to trzecia żona Radosława Majdana

Jak się okazuje przeszłość miłosna Radosława Majdana jest bardzo podobna. Były piłkarz również trzykrotnie stanął na ślubnym kobiercu. O ile raczej nikomu nie trzeba przedstawiać Dody, o tyle niewiele osób kojarzy jego pierwszą żonę, Sylwię.

Para wzięła ślub w 1998 roku. Sylwia była wówczas Miss Publiczności Ziemi Zachodnioporskiej i próbowała swoich sił w branży modowej. Ostatecznie jednak wolała w pełni oddać się małżeństwu. Aktualnie jednak kobieta dopięła swego i od dłuższego czasu prowadzi własną firmę oraz zajmuje się projektowaniem ubioru. Od czasu do czasu pojawia się nawet w polskim show-biznesie.

Sylwia pozostawiła nazwisko po mężu

W pewnym momencie związek Radosława z Sylwią przestał się układać. Wspólnie podjęli oni decyzję o rozstaniu w pokojowej atmosferze. Sylwia Majdan z domu Koperkiewicz pozostawiła nazwisko po mężu. Po rozstaniu całkowicie poświęciła się swojej pasji, która zaowocowała dochodowym interesem. Nigdy nie wypowiadala się negatywnie na temat byłego męża.

Po rozwodzie z Sylwią, Radosław Majdan kontynuował swoją karierę bramkarza. Niedługo później związał się z Dodą. Ślub z początkującą wtedy piosenkarką odbył się w 2005 roku. Małżeństwo nie trwało jednak zbyt długo. Po 3 latach para rozwiodła się. W późniejszym czasie w życiu Radka pojawiła się Małgorzata Rozenek.

Zobacz także: RODZINA MAJDANOW WKRÓTCE SIĘ POWIĘKSZY. NAJPRAWDOPODOBNIEJ BĘDZIE TO CHŁOPIEC

Może zainteresuje Cię to: MAŁGORZATA ROZENEK CIESZY SIĘ ŚWIĄTECZNĄ ATMOSFERĄ NA JARMARKU W BERLINIE. FANI SĄ OCZAROWANI NAJNOWSZYMI ZDJĘCIAMI NA INSTAGRAMIE

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: MARCIN GORTAT PRZYŁAPANY Z EDYTĄ GÓRNIAK! CO ŁĄCZY KOSZYKARZA Z POLSKĄ DIVĄ [ZDJĘCIA]