Informacja o ciąży Małgorzaty Rozenek-Majdan dopiero co obiegła media, a już poznajemy coraz więcej szczegółów. Starali się o dziecko przez wiele miesięcy i wcale się z tym nie kryli.

Małgosia i Radek marzyli o wspólnym dziecku. Gdy ich starania nie przynosiły efektów, próbowali także in vitro. Niestety, perfekcyjna pani domu dwukrotnie straciła ciążę. W końcu Małgosia zaczęła mówić o adopcji i coraz częściej podkreślała, że mocno biorą pod uwagę tę ewentualność.

Zanim podjęli odpowiednie kroki, Małgosi udało się jednak zajść w ciążę. Upragniony stan błogosławiony gwiazdy ogłosił wokalista zespołu Ira na koncercie, a także makijażystka Gosi.

Jak Małgosia i Radek nazwą dziecko?

Małgosia jest w trzecim miesiącu ciąży i urodzi synka. Termin porodu jest wyznaczony na czerwiec. Wcześniej, przed ciążą, gwiazda wspominała, że gdyby urodziła córkę, chciałaby jej dać na imię Helena.

Radosław Majdan już kiedyś mówił o tym, jak chciałby nazwać dziecko. Oto słowa, które wypowiedział jeszcze będąc w związku z Dodą:

„(...) jeśli będziemy mieli syna, nazwiemy go Mauro. To na pamiątkę mojej przyjaźni z Argentyńczykiem Mauro Cantoro, z którym grałem w Wiśle Kraków.”

Jak na razie Małgosia ma dwóch synów, dla których Radosław Majdan jest ojczymem. Obaj mają tradycyjne polskie imiona – Tadeusz i Stanisław. Są owocami związku Gosi z Jackiem Rozenkiem.

Myślicie, że Małgosia zgodzi się na tak nietypowe imię dla swojego trzeciego synka czy Radosław będzie jednak musiał zmienić swoje dawne plany?

Małgosia ostatnio pokazała już wyprawkę dla dziecka na swoich Instastories. Widać, że już teraz mocno przygotowuje się do przyjęcia nowego członka rodziny.

Trzeba przyznać, że jest to niemal ostatni moment – Małgosia już wcześniej informowała, że starania o dziecko będą trwały jedynie do końca roku, a następnie będą bardzo mocno zastanawiać się nad emocją.

Jeszcze raz gratulujemy, to niesamowity świąteczny prezent dla przyszłych rodziców!

Przypomnij sobie o… TOMASZ LIS POTWIERDZA PLOTKI O SWOIM STANIE ZDROWIA. "CZASEM ZŁOWROGI PODMUCH W KILKA SEKUND DEMOLUJE NAM ŻYCIE"

Jak informował portal Życie: MAŁGORZATA ROZENEK CHWALI SIĘ WYPRAWKĄ DLA DZIECKA. RODZINA MAJDANÓW WKRÓTCE SIĘ POWIĘKSZY

Portal Życie pisał również o… SMUTEK NA KRÓLEWSKIM DWORZE. KSIĘŻNA JEST NIEULECZALNIE CHORA. ILE ŻYCIA JEJ ZOSTAŁO