Małgorzata Rozenek-Majdan nie bywa zbyt często w domu. Zazwyczaj musi być na planie zdjęciowym do prowadzonych przez siebie programów, dlatego dużo częściej śpi w hotelach. Być może to właśnie dlatego gwiazda TVN cieszy się każdą chwilą spędzoną w domowym zaciszu.

Przekonać się o tym można na jej profilu w mediach społecznościowych. Prezenterka chętnie dzieli się z fanami na Instagramie swoim życiem zawodowym i prywatnym. Nic więc dziwnego, że pojawiły się tam również zdjęcia wnętrza domu. Dekoracje robią ogromne wrażenie!

Małgorzata Rozenek-Majdan mieszka wraz mężem Radosławem i dwojgiem synów

Choć w domu Małgorzaty Rozenek-Majdan w Warszawie mieszkają jeszcze Radosław Majdan i dwoje jej synów, którzy pomagają jej w obowiązkach, to upilnowanie domowników leży już wyłącznie w jej gestii.

Gwiazda zdradziła, że stara się dzielić obowiązki pomiędzy nią a swoimi synami. Choć nie zawsze wszystko wychodzi po jej myśli.

Na Radosława mogę liczyć tylko w pewnej części, bo on nie za bardzo się daje wdrożyć w takie obowiązki i ich nie lubi. Ale jest świetny w typowo męskich zajęciach, na przykład w czytaniu map! I w sumie bardzo dobrze, bo każdy powinien robić rzeczy, które sprawiają mu przyjemność - wyjawiła prezenterka w jednym z wywiadów.

Zdjęcia z wnętrza domu Małgorzaty Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się także tym, w jaki sposób najczęściej spędza czas w domu.

Bardzo lubię być osobą, która organizuje życie towarzyskie, chociaż też niechętnie wpuszczam do siebie do domu. To jest tak, że przez to, że nie mam zbyt wiele czasu na spędzanie go w domu, gdy już to robię, nie chcę rozpraszać swojej uwagi na inne rzeczy. To nie jest typowy dom otwarty, natomiast dla moich przyjaciół zawsze jest - mówiła prezenterka.

Niezależnie od okoliczności wnętrza w domu Małgorzaty Rozenek-Majdan zawsze są bardzo zadbane i luksusowo udekorowane. Największe wrażenie robią dodatki, które zostały dobrane z dużą starannością.

Zobacz także: MAŁGOSIA ROZENEK-MAJDAN W CIĄŻY WYGLĄDA OLŚNIEWAJĄCO. GWIAZDA ŻARTUJE ZE SWOJEJ WAGI

Może zainteresuje Cię to: FANKOM CELEBRYTKI NIE SPODOBAŁO SIĘ ZACHOWANIE PRZYSZŁEJ MAMY. CO TAKIEGO ZROBIŁA MAŁGORZATA ROZENEK

Na portalu "Życie" informowaliśmy o: TŁUSTE PLAMY NIE BĘDĄ JUŻ DŁUŻEJ PROBLEMEM. DOMOWE SPOSOBY NA USUNIĘCIE KŁOPOTLIWYCH ZANIECZYSZCZEŃ