Małgorzata Rozenek-Majdan nie mogła się doczekać kolejnego dziecka. Razem z Radosławem Majdanem starali się o powiększenie rodziny przez długi czas.

42-letnia gwiazda TVN wielokrotnie podkreślała, że choć ma już dwóch synów, chciałaby mieć wspólne dziecko ze swoim mężem. Przez długie miesiące ich starania nie przynosiły efektów.

Gdy byli bliscy poddania się i zaczynali rozważać adopcję, otrzymali niezwykły prezent – tuż przed świętami Małgosia Rozenek-Majdan dowiedziała się o ciąży. Ta informacja wstrząsnęła polskimi mediami.

Nie jest tajemnicą, że Gosia Rozenek-Majdan i Radek Majdan będą mieć dziecko dzięki metodzie in vitro. Gwiazda wspiera wszystkie kobiety, które korzystają z tej metody – podkreśla to w swoich wywiadach i działaniach, napisała także książkę edukującą innych.

Ciąża Małgorzaty Rozenek-Majdan

Gwiazda TVN jest w piątym miesiącu ciąży. Przyciąga uwagę mediów, gdyż wygląda wręcz olśniewająco – zdecydowanie ten stan jej służy!

Dotychczas w ciążach jej waga rosła aż o 30 kg. Jak na razie przybyło jej jedynie kilka dodatkowych kilogramów.

Gosia Rozenek-Majdan jest znana z ogromnego dystansu do siebie. Postanowiła teraz zażartować z samej siebie.

- Dla mnie ciąża jest stanem błogosławionym, dobrze się czułam w obu poprzednich ciążach. Martwiłam się, czy tym razem też tak będzie, bo mówi się, że z wiekiem coraz gorzej się ciążę znosi – opowiadała.

- A ja jestem przykładem kobiety, która rozkwita w ciąży. Rozkwitam zewnętrznie w tym sensie, że bardzo tyję. Jestem osobą, która przybiera w zauważalny sposób – żartuje.

Gwiazda dodała również, że ciąża służy jej także w sensie psychicznym. Obecnie jest szczęśliwa, bardzo łagodna.

Gosia ujawnia także, że ma niezwykle optymistyczne myśli. Po zdjęciach widać, że wygląda olśniewająco!

View this post on Instagram

Night out 💃🕺

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Przypomnij sobie o… WNUCZKA ZENONA MARTYNIUKA NIE LUBI PIOSENEK DZIADKA? TAKA MAŁA, A JUŻ MA SWOJE ZDANIE

Jak informował portal Życie: KINGA RUSIN PROSI FANÓW O POMOC. TO Z CZYM MUSI SIĘ MIERZYĆ, TO NAPRAWDĘ CIĘŻKIE ZADANIE

Portal Życie pisał również o… JOANNA KRUPA POZBYWA SIĘ CIĄŻOWYCH POZOSTAŁOŚCI. CELEBRYTKA ĆWICZY U BOKU NAJPOPULARNIEJSZEJ TRENERKI GWIAZD