Daniel i Ewelina pobrali się w zeszłym roku. Ich huczne wesele było medialnym wydarzeniem. Zaraz po ślubie w małżeństwie coś zaczęło się psuć. Para rozstała, gdy Ewelina była jeszcze w ciąży.

Początek małżeństwa Martyniuków nie należał do udanych. Jeszcze niedawno w prasie krążyły informacje o rozwodzie młodego małżeństwa. Na szczęście sytuacja się zmieniła. Jak twierdzi Daniel para jest znów razem i póki co nie planuje rozwodu!

Król disco polo uwielbia s0pędzac czas ze swoją wnuczką

Ewelina i Daniel doczekali się pierwszego dziecka. Mała Laura to prawdziwe oczko w głowie dziadka. Co o swojej wnuczce mówi król disco polo?

W wywiadzie dla „Twojego Imperium”, Zenek Martyniuk zdecydował się opowiedzieć o swoich relacjach z wnuczką.

Gdy jest u nas, to jeszcze przygrywam na pianinie. Wtedy dziecko się uśmiecha i podryguje w takt muzyki – przyznał Martyniuk.

Póki co, mała Laura jest jeszcze bobasem, ale z tego, co mówi dziadek, również kocha muzykę. Być może pójdzie kiedyś w ślady Zenona i stanie się królową disco polo? Kto wie.

Co swojej wnuczce śpiewa Zenon Martyniuk?

Jak na razie król disco polo śpiewa, co ciekawe, nie swoje największe przeboje, a hity z repertuaru m.in. Natalii Kukulskiej.

Zenon Martyniuk zdecydował się także opowiedzieć o swoich relacjach z synową. Jak się okazuje, muzyk jest zadowolony ze swojej synowej i podziwia ją za umiejętność łączenia roli matki z nauką.