Bez wątpienia Zenek Martyniuk jest jednym z najpopularniejszych wokalistów muzyki disco polo. Wokalista grupy „Akcent”, przez wielu został okrzyknięty jej królem. Nic dziwnego, gdyż jego piosenki cieszą się ogromną popularnością, a sam wokalista pojawia się na największych imprezach w kraju.

Rekordowa oglądalność

Tam, gdzie pojawia się Martyniuk pojawiają się też tłumy. W związku z tym Telewizja Polska postanowiła wykorzystać sympatię tłumu do muzyka i zaprosiła go na Sylwestra do Zakopanego.

Jak podaje „Pikio”, to właśnie dzięki temu, TVP może pochwalić się wysokimi słupkami oglądalności swojej sylwestrowej zabawy. Okazało się, że w jednym momencie tylko dla niego telewizory włączyło znacznie ponad 8 milionów Polaków, a około 70 tysięcy słuchało go na żywo w Zakopanem.

Pamięć o „Sylwestrze Marzen z Dwójką”, ciągle żywa

Choć Sylwester już dawno powinien odejść w niepamięć, nie wszyscy potrafią pogodzić się z tym faktem. W sieci w dalszym ciągu dyskutuje się na temat „Sylwestra Marzeń z Dwójką”. Internauci co chwilę odkrywają kolejne nieścisłości, jakie pojawiły się podczas imprezy.

Sylwester z Dwójką okazał się kontrowersyjny już od samego początku. Niesmak wśród widzów wzbudzał fakt, że impreza organizowana jest w bliskiej okolicy Parku Narodowego.

Słowa krytyki dotyczyły także samej imprezy, która zdaniem internautów była jednym wielkim rozczarowaniem. To, co najbardziej zdenerwowało widzów, był fakt, że zaproszone na nią gwiazdy – śpiewały z playbacku.

Dla widzów jest to nie do pomyślenia. Ich zdaniem, tak ważna dla wszystkich impreza, zrobiona z ogromnym rozmachem, zobowiązuje chociażby do tego, że zaproszone na nią gwiazdy powinny zaśpiewać na niej bez playbacku.

Widzowie dopatrzyli się nieścisłości w występie Zenka Martyniuka

Co ciekawe- krytyka dopadła samego Zenona Martyniuka. Widzowie „Sylwestra Marzeń z Dwójka” dopatrzyli się tego, że klawiszowiec „grał” na niepodłączonym do sieci keyboardzie!

- Zenek "śpiewa". Ale jak on gra? Te modele nie mają zasilania bateryjnego. Czyli Kurski wysyłał prąd przez WiFi - napisał internauta Hegemon we wpisie na Twitterze.

Sprawą postanowili zająć się dziennikarze "Gazety Krakowskiej".

- O to czy naprawdę zespół Zenona Martyniuka grał z playbacku zapytaliśmy zarówno samych artystów jak i Telewizję Polską, w której Zenek jest ulubieńcem prezesa Jacka Kurskiego. Czekamy na odpowiedź - napisali.

Póki co, dziennikarze nie otrzymali jeszcze żadnej odpowiedzi. Nie przeszkadza to internautom, którzy w dalszym ciągu uczestniczą w gorącej dyskusji na twiterrze.

Na portalu "Życie" dowiesz się również... Z TEGO ŚMIEJE SIĘ CAŁA POLSKA. NIEBYWAŁE, GDZIE GRAFICY TVP PRZENIEŚLI WIRTUALNIE PREZENTERKĘ

Warto sobie przypomnieć... WIADOMO JUŻ, CZYM W NAJBLIŻSZYM CZASIE ZAJMIE SIĘ MEGHAN MARKLE. PODPISAŁA PIERWSZY KONTRAKT ZE ZNANĄ MARKĄ. Z INNĄ PROWADZI NEGOCJACJE