Nagła decyzja Meghan Markle i księcia Harry’ego zaskoczyła rodzinę królewską i poruszyła ludzi na całym świecie. W sieci aż huczy od komentarzy. Zdania fanów małżeństwa są bardzo podzielone. Niektórzy twierdzą, że mają oni prawo do normalnego życia poza dworem i własnego szczęścia. Dla drugich jest to oznaka braku szacunku dla królowej Elżebiety II i narodu brytyjskiego.

Meghan Markle podpisała kontrakt z Disneyem

Księżna Meghan i książę Harry zrezygnowali z pełnienia obowiązków w rodzinie królewskiej. Dodali również, że zamierzają być niezależni finansowo, co oznacza, że od tej pory nie będą utrzymywać się z podatków brytyjczyków. Małżeństwo ma zamiar zarabiać biorąc udział w różnego rodzaju projektach, a także występując publicznie czy współpracując z markami. Co więcej planują wypromować własne książki.

Z najnowszych informacji wynika, że Meghan Markle podpisała pierwszy kontakt. Jeszcze w grudniu ubiegłego roku zawarła umowę z Disneyem, pozwalający na wykorzystanie jej głosu. Póki co nie wiadomo, o jakiej kwocie mowa, ale spekuluje się, że księżna Sussex ma zamiar przekazać honorarium organizacji charytatywnej "Słonie bez granic". Działa ona na rzecz ochrony zwierząt przed kłusownictwem.

Księżna Meghan negocjuje warunki współpracy z Givenchy

Kontakt z Disneyem to ednak nie wszystko! Brytyjskie media informują, że Meghan Markle negocjuje z markami odzieżowymi.

Meghan jest bardzo blisko związana z branżą mody i jest wiele znanych marek, które chciałyby z nią współpracować przy różnych projektach. Księżna ma za sobą rozmowę z marką Givenchy. Niektóre z przyszłych projektów są wyceniane na miliony funtów. Meghan prawdopodobnie połączy je z działalnością charytatywną Harry’ego - mówi anonimowe źródło dziennika "The Sun".

Biorąc pod uwagę, że Meghan Markle od wielu lat przyjaźni się z dyrektorem kreatywnym Givenchy, nie jest to zbyt duże zaskoczenie. Clare Waight Keller zaprojektowała dla niej nawet suknię ślubną.

Była aktorka ma już doświadczenie w świecie mody

Nie da się ukryć, że księżna Meghan doskonale odnajduje się w świecie mody. We wrześniu 2019 roku gościnnie współpracowała z magazynem Vogue - zaprojektowała okładkę magazynu, zadecydowała, co znajdzie się w środku, a także przeprowadziła wywiad z Michelle Obamą. W tym samym czasie zaprojektowała wraz z markami Marks & Spencer, John Lewis i Jigsaw kolekcję eleganckich ubrań biurowych.

Wielu ekspertów uważa, że kwoty kontraktów Meghan Markle mogą w najbliższym być niewyobrażalnie duże. Według nich małżeństwo jest tak popularne, że samo to może bez problemu zapewnić im życie w dostatku do końca życia.

Już teraz widać, że wiele znanych marek chętnie nawiążą z nimi współpracę. Co więcej są w stanie przeznaczyć wielomilionowe kwoty.

Polecamy także: OJCIEC MEGHAN MARKLE NIE POTRAFI ZROZUMIEĆ DECYZJI CÓRKI. "PROSZĘ PRZESTAŃ" APELUJE KSIĘŻNA

Może zainteresuje Cię to: NIEWIARYGODNE DONIESIENIA. KSIĄŻĘ HARRY I MEGHAN MARKLE ROZSTALI SIĘ? NIEWYKLUCZONE, ŻE SPRAWA SKOŃCZY SIĘ W SĄDZIE

Portal "Życie" informuje o: URATOWAŁ TONĄCEGO MĘŻCZYZNĘ. LEONARDO DICAPRIO WYKAZAŁ SIĘ NIEBYWAŁĄ ODWAGĄ RODEM Z "TITANICA"