Obecnie księżna wróciła do Kanady wraz z synem, a Harry negocjuje z rodziną warunki odejścia. Wszystkich nurtuje pytanie, czym zajmować się będą Sussexowie. Jak się okazuje Meghan już podpisała swój pierwszy, duży kontrakt ze znaną wszystkim marką. Zdecydowała się na poważny krok i to nie z byle kim, bo z samą wytwórnią Disneya!

Markle nigdy nie mogła pogodzić się z tym, że musiała zrezygnować z aktorstwa. Mówi się o tym, że zawsze chciała wrócić do Hollywood. Amerykanka musiała zrezygnować ze swojej pracy, gdy zaczęła spotykać się z księciem Harrym. Opuściła serial "The Suits", a także zamknęła bloga, który cieszył się dużą popularnością. Po odejściu z rodziny królewskiej, będzie znowu mogła grać w filmach. Okazuje się, że podpisała już nawet pierwszą umowę z Disneyem. Ma podkładać głos w jednym z projektów.

Honorarium za swoją pracę, opiewające ponoć na kilka milionów, Meghan Markle chce przeznaczyć na cele charytatywne. W zamian za jej pracę Disney przekaże darowiznę na rzecz organizacji Elephants Without Borders, pomagającej chronić zwierzęta przed kłusownictwem. Para już wcześniej była związana z tą znaną wytwórnią. Po urodzeniu Archie’go, Disney obdarował Meghan i Harry’ego akwarelową animacją Kubuś Puchatek. Cała rodzina wzięła także udział w premierze "Króla Lwa" w zeszłym roku.

W najnowszej produkcji Disneya, księżna użyczyła jedynie swojego głosu. Wszyscy fani Meghan wierzą jednak, że aktorka wróci na wielki ekran. Ostatnie perypetie rodziny królewskiej pokazują, że możemy spodziewać się jeszcze wiele po tej familii. Z niecierpliwością czekamy na kolejne informacje w temacie nowych działań Sussexów.

Warto sobie przypomnieć: NIEWIARYGODNE DONIESIENIA. KSIĄŻE HARRY I MEGAHAN MARKLE ROZSTALI SIĘ. NIEWYKLUCZONE ŻE SPRAWA SKOŃCZY SIĘ W SĄDZIE

Portal "Życie" pisał: OJCIEC MEGHAN MARKLE NIE POTRAFI ZROZUMIEĆ DECYZJI CÓRKI. PROSZĘ PRZESTAŃ. APELUJE KSIĘŻNA

Portal "Życie" pisał również o: ADAM MAŁYSZ ZMIENIŁ SIĘ NIE DO POZNANIA. SŁYNNY SKOCZEK ZACZĄŁ MARTWIĆ SIĘ O SIEBIE