Księżna Meghan jest ostatnio pod ostrzałem międzynarodowej prasy i stacji radiowych. Para książęca broni się jak może i pozywa media. Wjej obronie stanęły deputowane zIzby Gmin, które wystosowały list otwarty doMarkle. Zrozumienie dlażony Harry'ego wyraził także Donald Trump, który udzielił wywiadu w londyńskiej rozgłośni radiowej.

Odejście Meghan Markle i księcia Harry'egoz życia publicznego poruszyło nie tylko fanów rodu Windsorów, ale też czołowe postacie światowej sceny politycznej. Głos w tej sprawie zabrał Prezydent Stanów Zjednoczonych, który na Instagramie odpowiedział na komentarz jednej z dziennikarek.

Trump już wielokrotnie komentował poczynania królewskiej rodziny.Kilka lat temu poważnie obraził księżną Kate, przy okazji skandalu z jej zdjęciami topless. Prześladowałteż księżną Dianęmówiąc, że „przeleciałby ją” gdyby tylko „zrobiła najpierw test na HIV”.

Prezydent USA i tym razem postanowił skomentować oświadczenie Markle i Harry'ego o odejściu z rodziny królewskiej i odnieść się do napiętej atmosfery, jaka obecnie panuje na brytyjskim dworze.

Prezydent jednego z największym mocarstw na świecie odpowiedział na jeden z komentarzy na Instagramie. Uwagę Trumpa przykuły słowadziennikarki Fox News,Laury Ingraham, która nadmieniła, że z wypiekami na twarzy śledzi „Megxit”. Jasno dał do zrozumienia po czyjej jest stronie w konflikcie rodziny królewskiej.

"Myślę, żepowinno się dotego podchodzić nieco inaczej, aleona odbiera tobardzo, bardzo osobiście. Rozumiem to" – stwierdził polityk

Trump w swoich wypowiedziach oszczędza również Elżbietę II, której jest wieloletnim wielbicielem. W wielu wywiadach wypowiadał się na jej temat z szacunkiem.

"Myślę, że to smutne. Królowa jest wspaniałą kobietą. Spójrz, że nigdy nie popełniła błędu. Miała doskonały czas.Darzę królową ogromnym szacunkiem. Nie sądzę, żeby jej to zaszkodziło"– napisał.

Na ten temat wypowiedział się również ojciec Meghan. Kiedyś bardzo często komentował w wywiadach każdy ruch swej córki i jej męża, mimo, że nie widział jej od jej ślubu. Nie widział również swego 8-miesięcznego wnuczka. Jednak ostatnio rzadziej się wypowiada, pewnie przez oświadczenie Meghan która pisała:

"Jeśli mnie kochasz, tak, jak mówisz prasie, proszę przestań.Pozwól nam żyć w spokoju. Przestań kłamać, tworzyć tyle bólu, przestań mówić o moim małżeństwie.Wiem, że wydaje ci się, że nie ma odwrotu, ale jeśli przez chwilę przestaniesz i pomyślisz nad tym, zrozumiesz, że życie z czystym sumieniem jest o wiele bardziej wartościowe niż jakiekolwiek pieniądze".

O ich odejściu z rodziny królewskiej wypowiedział się jedynie:

"Powiem po prostu, że czuję się rozczarowany".

Przypomnij sobie o… ZAKAZ HANDLU ZOSTANIE ROZSZERZONY NA KOLEJNE SKLEPY? W TEJ SYTUACJI W NIEDZIELE PRAKTYCZNIE NIC NIE BĘDZIE CZYNNE

Jak informował portal Życie: WIZERUNEK LECHA KACZYŃSKIEGO POJAWI SIĘ NA BANKNOTACH? „KAŻDE UPAMIĘTNIENIE TAK WIELKIEGO CZŁOWIEKA JEST GODNE”

Portal ŻycieUMIEM JUŻ CHODZIĆ”. NAJNOWSZE WIEŚCI O STANIE ZDROWIA TOMASZA LISA. CZY DZIENNIKARZ WRÓCI DO PEŁNI ZDROWIA