Księżna Meghan jest ostatnio pod ostrzałem międzynarodowej prasy i stacji radiowych. Para książęca broni się jak może i pozywa media. W jej obronie stanęły deputowane z Izby Gmin, które wystosowały list otwarty do Markle. Zrozumienie dla żony Harry'ego wyraził także Donald Trump, który udzielił wywiadu w londyńskiej rozgłośni radiowej.

Odejście Meghan Markle i księcia Harry'ego z życia publicznego poruszyło nie tylko fanów rodu Windsorów, ale też czołowe postacie światowej sceny politycznej. Głos w tej sprawie zabrał Prezydent Stanów Zjednoczonych, który na Instagramie odpowiedział na komentarz jednej z dziennikarek.

Trump już wielokrotnie komentował poczynania królewskiej rodziny. Kilka lat temu poważnie obraził księżną Kate, przy okazji skandalu z jej zdjęciami topless. Prześladował też księżną Dianę mówiąc, że „przeleciałby ją” gdyby tylko „zrobiła najpierw test na HIV”.

Prezydent USA i tym razem postanowił skomentować oświadczenie Markle i Harry'ego o odejściu z rodziny królewskiej i odnieść się do napiętej atmosfery, jaka obecnie panuje na brytyjskim dworze.

Prezydent jednego z największym mocarstw na świecie odpowiedział na jeden z komentarzy na Instagramie. Uwagę Trumpa przykuły słowa dziennikarki Fox News, Laury Ingraham, która nadmieniła, że z wypiekami na twarzy śledzi „Megxit”. Jasno dał do zrozumienia po czyjej jest stronie w konflikcie rodziny królewskiej.

"Myślę, że powinno się do tego podchodzić nieco inaczej, ale ona odbiera to bardzo, bardzo osobiście. Rozumiem to" – stwierdził polityk

Trump w swoich wypowiedziach oszczędza również Elżbietę II, której jest wieloletnim wielbicielem. W wielu wywiadach wypowiadał się na jej temat z szacunkiem.

"Myślę, że to smutne. Królowa jest wspaniałą kobietą. Spójrz, że nigdy nie popełniła błędu. Miała doskonały czas. Darzę królową ogromnym szacunkiem. Nie sądzę, żeby jej to zaszkodziło" – napisał.

Na ten temat wypowiedział się również ojciec Meghan. Kiedyś bardzo często komentował w wywiadach każdy ruch swej córki i jej męża, mimo, że nie widział jej od jej ślubu. Nie widział również swego 8-miesięcznego wnuczka. Jednak ostatnio rzadziej się wypowiada, pewnie przez oświadczenie Meghan która pisała:

"Jeśli mnie kochasz, tak, jak mówisz prasie, proszę przestań. Pozwól nam żyć w spokoju. Przestań kłamać, tworzyć tyle bólu, przestań mówić o moim małżeństwie. Wiem, że wydaje ci się, że nie ma odwrotu, ale jeśli przez chwilę przestaniesz i pomyślisz nad tym, zrozumiesz, że życie z czystym sumieniem jest o wiele bardziej wartościowe niż jakiekolwiek pieniądze".

O ich odejściu z rodziny królewskiej wypowiedział się jedynie:

"Powiem po prostu, że czuję się rozczarowany".

Przypomnij sobie o… ZAKAZ HANDLU ZOSTANIE ROZSZERZONY NA KOLEJNE SKLEPY? W TEJ SYTUACJI W NIEDZIELE PRAKTYCZNIE NIC NIE BĘDZIE CZYNNE

Jak informował portal Życie: WIZERUNEK LECHA KACZYŃSKIEGO POJAWI SIĘ NA BANKNOTACH? „KAŻDE UPAMIĘTNIENIE TAK WIELKIEGO CZŁOWIEKA JEST GODNE”

Portal ŻycieUMIEM JUŻ CHODZIĆ”. NAJNOWSZE WIEŚCI O STANIE ZDROWIA TOMASZA LISA. CZY DZIENNIKARZ WRÓCI DO PEŁNI ZDROWIA