Jak co roku platforma Lyst publikuje ranking najbardziej wpływowych osób ze świata mody. W tym roku zgodnie z rankingiem na pierwszym miejscu znalazła się księżna Sussex Meghan Markle. Marki, które ubierają księżną zanotowały w tym roku wzrost obrotów większy aż o 216% !

Obiektem badan Lyst jest także rynek. Według raportu, marką która cieszy się największym zainteresowaniem wśród społeczeństwa został Off-White. Tuż za nią znajdziemy Pyer Moss, Jacquemus, Paco Rabanne i Molly Goddard. Lyst opublikowała także listę najbardziej pożądanych produktów.

Rzeczami, które cieszą się największym zainteresowaniem zostały dodatki Bottega Veneta, akcesoria i dodatki marki Gucci, czapka w stylu bucket, którą zaproponowała Prada oraz torba Le Chiquito Jacquemusa.

Tuz po księżnej na liście znajdziemy Timothée Chalamet, Zendaya, Billie Eilish i Cardi B..

Lyst bada także, jakimi markami się interesujemy. Rządzi niepodzielnie Off-White, a za firmą Virgila Abloha plasują się kolejno . Na liście najbardziej pożądanych produktów znalazły się

Meghan Markle w swoich kreacjach prezentuje się nienagannie, nic dziwnego, że została wybrana najbardziej wpływową osobą świata mody. Oby księżnej Sussex udało się utrzymać pozycje w kolejnym rankingu.

Przypomnij sobie o...DO CZEGO DOSZŁO W RODZINIE KRÓLEWSKIEJ? ASYSTENTKA KSIĘŻNEJ KATE ZŁOŻYŁA WYPOWIEDZENIE

Jak informował portal Życie: KSIĘŻNA KATE ORAZ MEGHAN MARKLE STAŁY OSOBNO PODCZAS OBCHODÓW DNIA PAMIĘCI! WYJAŚNIAMY INTERNETOWE SPEKULACJE

Portal Życie pisał również o… JEST OFICJALNY KOMENTARZ W SPRAWIE PODWYŻEK CEN PRĄDU W 2020 ROKU. WSZYSTKO JASNE