Meghan Markle to najmniej lubiany członek brytyjskiej rodziny królewskiej. Badanie przeprowadzone niedawno wśród Anglików wykazało, że za byłą aktorką nie przepada niemal 70% społeczeństwa. Kobieta zdecydowanie zatem nie cieszy się sympatią swoich poddanych.

Niedawno żona księcia Harry’ego popadła także w niełaskę u królowej Elżbiety II. Podobno monarchini wpadła we wściekłość, gdy Meghan Markle ogłosiła, że ona i Harry nie spędzą Świąt z brytyjską rodziną królewską.

Nic więc dziwnego, że krytykowana kobieta chce jak najszybciej opuścić niegościnny kraj. Prasa donosi, że Meghan Markle i książę Harry kupili dom w Malibu! Czy para przeprowadzi się do Stanów Zjednoczonych na zawsze?

Luksusowy dom na plaży w Malibu został kupiony już w kwietniu 2018 roku, czyli miesiąc przed ślubem Sussexów. Teraz popularne magazyny „New Idea”, „Heat” i „Grazia” dotarły do kwoty tej transakcji. Dom miał kosztować Meghan Markle i księcia Harry’ego aż 14 milionów dolarów!

Za tę niebagatelną kwotę otrzymali luksusową willę z licznymi wygodami i dużą liczbą sypialni. To właśnie w tym domu mieli pomieszkiwać, dzieląc czas między Anglię i Los Angeles, rodzinne miasto Meghan Markle.

Teraz pojawiły się plotki o tym, że popularna para na stałe wyprowadzi się do swojego domu na plaży w Malibu. Informacja ta ściśle powiązana jest z sześciotygodniowymi wakacjami, które Meghan Markle i książę Harry zaplanowali na najbliższy czas.

Wieści o wakacjach od królewskich obowiązków nie przyjęła dobrze Elżbieta II. Monarchini miała podobno wykrzyknąć:

„Sześć tygodni?! Niech wyjeżdżają na zawsze!”

Być może tak właśnie się stanie. Niektórzy w sześciotygodniowych wakacjach dopatrują się bowiem chęci sprawdzenia tego, jak para odnajdzie się w nowym środowisku. Niektórzy już zwiastują, że oficjalny urlop tylko wybiegiem, który ma zamaskować prawdziwą wyprowadzkę.

Portal "Życie" informuje... TO JUŻ PEWNE. POLKA NOMINOWANA NA DORADCĘ PREZYDENTA STANÓW ZJEDNOCZONYCH

Warto sobie przypomnieć... KSIĘŻNA KATE ORAZ MEGHAN MARKLE STAŁY OSOBNO PODCZAS OBCHODÓW DNIA PAMIĘCI! WYJAŚNIAMY INTERNETOWE SPEKULACJE

Portal "Życie" pisze także o... MEGHAN MARKLE NIE ZALEŻY NA MIŁOŚCI PODDANYCH! CHCE TYLKO, BY JEJ SŁUCHALI