Losy brytyjskiej rodziny królewskiej są przedmiotem zainteresowań wielu ludzi, zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i poza granicami kraju. Media na bieżąco informują zaintresowanych, co dzieje się w życiu dynastii Windsorów.

Zainteresowanie budzą wszyscy członkowie rodu. Jednak to księżna Kate zyskała najwiekszą sympatię mediów.

Jeszcze niedawno pisaliśmy o olśniewającej kreacji księżnej Kate, która zachwyciła wyszystkich podczas Royal Variety Performance. Z kolei, dziś świat obiegła inna informacja dotycząca rodziny królewskiej.

Mianowicie, chodzi o złożenie wypowiedzenia z pracy przez asystentkę księżnej Kate, Catherine Quinn. Kobieta pracowała dla żony Williama od 2017 roku i nic nie zapowiadało tego, że ich współpraca tak szybko się zakończy.

Internauci zaczęli szybko spekulować na temat tego, jaką szefową jest księżna Kate. Wielu zastanawiało się, czy łagodne usposobienie księżnej przed kamerami przekłada się także na życie poza obiektywami fotoreporterów.

Okazało się, że powodem zwolnienia nie były relacje między asystentką, a księżną. Quinn podjęła decyzję o odejściu, dlatego, że chce zmienić swoje życie. Kobieta zapowiedziała, że chciałaby się rozwijać, a praca u boku rodziny królewskiej nie do końca jej to zapewnia.

Jak podaje "Daily Mail" Catherine ma już plany na przyszłość. Kobieta zamierza poświęcić się pracy charytatywnej. Ponadto, chce spędzać więcej czasu ze swoją rodziną.

Internautów zastanawia teraz jedno: Kto zajmie miejsce Catherine Quinn? Odpowiedź na to pytanie z pewnością poznamy w najbliższych tygodniach.

Przypominamy...HISTORIA TEGO PIERŚCIONKA CHWYTA ZA SERCE. W ROCZNICĘ ZARĘCZYN ZNÓW ROZKWITA UCZUCIE

Portal "Życie" pisał: TO JUŻ PEWNE. POLKA NOMINOWANA NA DORADCĘ PREZYDENTA STANÓW ZJEDNOCZONYCH

Informowaliśmy także: MICHAŁ SZPAK WYPOWIEDZIAŁ SIĘ WULGARNIE NA WIZJI! ZOSTAŁ SKRYTYKOWANY PRZEZ TOMASZA KAMMELA