Brytyjczycy – i nie tylko – uwielbiają śledzić losy rodziny królewskiej, a dzieje się w niej naprawdę sporo.

Dopiero co, 16 listopada, syn królowej Elżbiety – książę Andrzej – udzielił wywiadu dla BBC. Wszyscy uważają, że w ten sposób całkiem się pogrążył, a przez tę rozmowę będzie zeznawał w śledztwie FBI.

Książę Andrzej był oskarżany o wykorzystywanie seksualne młodych dziewcząt oraz o kontynuowanie znajomości z milionerem skazanym za pedofilię. Ponadto on i jego znajomy korzystali z usług niepełnoletnich dziewczyn, które zmuszano do prostytucji.

Następnie książę Andrzej twierdził, że nie spotkał jednej ze swoich ofiar i nie był z nią na żadnej imprezie (pomimo fotografii, które pokazują co innego). Bardzo możliwe, że stracą na tym fundacje, z którymi współpracuje.

Tymczasem niewiele później Kate i William zaszczycili swoją obecnością Royal Variety Performance. Kate była ubrana w przylegającą sukienkę domu mody Alexander McQueen z większym dekoltem oraz wcięciem na plecach i koronkowymi ozdobami. Wyglądała w niej zjawiskowo.

Kate nie dobrała wielu akcesoriów, by stylizacja wyglądała na gustowną. Wystarczyły wiszące kolczyki z perłami, a także obrączka i pierścionek zaręczynowy.

Księżna wykonała zjawiskowo. Dzięki tak skromnej ilości dodatków zwróciła uwagę na swoje pierścionki. Być może były one założone w kontekście doniesień o kryzysie pary książęcej – możliwe, że księżna tym sposobem pokazała, że to tylko fałszywe doniesienia.

Wszyscy byli zachwyceni tym, jak wyglądała księżna Kate.

Mówi się, że to dzięki Kate i Williamowi Brytyjczycy dalej kochają rodzinę królewską, a para prawdopodobnie w przyszłości obejmie panowanie nad Wielką Brytanią.

Przypomnij sobie o… JAKIE RELACJE MA RADOSŁAW MAJDAN Z SYNAMI MAŁGORZATY ROZENEK-MAJDAN? BYŁY PIŁKARZ WYPOWIADA SIĘ SZCZERZE O ŻYCIU RODZINNYM

Jak informował portal Życie: MENEDŻER WYPROSIŁ PIOTRA RUBIKA Z RESTAURACJI! KOMPOZYTOR JEST OBURZONY. „ŻENADA, TAK SIĘ TRACI KLIENTÓW”

Portal Życie pisał również o… CIĄŻA LEWANDOWSKICH JEST PROMOCJĄ? SPECJALISTA OD REKLAMY ZDRADZA: "PRZECIEŻ APKA DLA KOBIET W CIĄŻY MUSIAŁA BYĆ PRZYGOTOWANA WIELE TYGODNI WCZEŚNIEJ"