Księżna Kate jest jedna z najbardziej lubianych członkiń rodu królewskiego. Poddani kochają księżną za jej naturalność. Kate, mimo odpowiedzialnego stanowiska jakie zajmuje, uwielbia czuć się jedną z nas i to sprawia, że księżna może pochwalić się dużą sympatią, jaką darzą ją inni.

Ostatnio w rodzinie królewskie dochodzi do odbiegania od pewnych konwenansów. Niedawno media poinformowały, że książę Harry i Meghan Markle nie spełnią corocznej tradycji i święta Bożego Narodzenia spędzą samotnie w Stanach Zjednoczonych.

Księżna Kate pojawiła się ostatnio w Norfolk na otwarciu hospicjum. Co zaskakujące, księżna nie dotarła na uroczystość w królewskim konwoju, ale… pociągiem!

Kate skorzystała z publicznego środka transportu, co wprawiło w osłupienie wielu Brytyjczyków. Powszechnie wiadomo, że rodzina królewska ma do dyspozycji szoferów, prywatne samoloty i inne królewskie sposoby na przemieszczanie się, jednak Kate nie skorzystała z przywileju księżnej i pojawiła się w pociągu.

To jeszcze nie koniec! Kate pojawiła się na uroczystości w kostiumie, w którym widziano ja już kilkakrotnie.

Dzięki swoim zachowaniom Kate staje się „częścią ludu”, dzięki czemu może szerzej i lepiej spojrzeć na problemy Brytyjczyków. Spoglądając na wiele spraw z innej perspektywy księżna może wykorzystywać swoje doświadczenia w swoich pracach na rzecz społeczeństwa, kultury i potrzebujących.

Portal "Życie" informuje... TO JUŻ PEWNE. POLKA NOMINOWANA NA DORADCĘ PREZYDENTA STANÓW ZJEDNOCZONYCH

Warto sobie przypomnieć... KSIĘŻNA KATE ORAZ MEGHAN MARKLE STAŁY OSOBNO PODCZAS OBCHODÓW DNIA PAMIĘCI! WYJAŚNIAMY INTERNETOWE SPEKULACJE

Portal "Życie" pisze także o... MEGHAN MARKLE NIE ZALEŻY NA MIŁOŚCI PODDANYCH! CHCE TYLKO, BY JEJ SŁUCHALI