Kinga Rusin, polska dziennikarka znana głównie z prowadzenia programu śniadaniowego „Dzień dobry TVN”, a także ze swojego zamiłowania do ekologii, udostępniła na swoim Instagramie wpis, w którym prosi swoich fanów o pomoc. O co chodzi?

View this post on Instagram

Kochani, wiecie że sprawy polskiej przyrody od dawna leżą mi na sercu. Jeżeli Wam też, to zapraszam na @zielone_serca 💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚💚. Polubcie, komentujcie, przekażcie dalej! Piszcie do nas jeżeli chcecie, żebyśmy zajęli się jakimś ważnym tematem związanym z polską przyrodą. Nie straszni nam myśliwi, politycy, lobby leśne czy biznes futrzarski! Uważamy, że każdy obywatel ma prawo wiedzieć o wszystkim co dotyczy jego własności. Bo polska przyroda, polskie lasy i żyjące tam dziko zwierzęta, a także przydrożne drzewa i parki to własność Narodu, a nie kolesi z bronią czy drwali! W temacie ochrony środowiska dzieje się u nas bardzo źle! Ale jak będzie dalej zależy od nas i naszego zaangażowania. Liczę na Was! Polska przyroda potrzebuje Waszego silnego głosu jak nigdy dotąd! Dlaczego akurat teraz? Przeczytajcie ostatni post na @zielone_serca a wszystko stanie się jasne...💔Ps. Dziś o komentarze proszę tylko na @zielone_serca 💚 foto @aldona dla @viva_magazyn

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Kinga Rusin walczy z nielegalnym wykorzystywaniem swojego wizerunku

Kinga Rusin znana jest ze swojego zamiłowania do jakości. Dziennikarka chętnie wspiera zaufanych i dbających o każdy detal przedsiębiorców. Rusin stawia przede wszystkim na dobre gatunkowo produkty, które w miarę możliwości tworzone są z ekologicznych materiałów.

Dodatkowo, Kinga Rusin jest także właścicielką marki Pat&Rub, czyli kosmetyków, które są w 100 procentach naturalne.

Dziennikarka stała się synonimem jakości. Dlatego też dzielnie walczy z każdym nielegalnym wykorzystywaniem swojego wizerunku do celów reklamowych czy zarobkowych.

Każde wywalczone pieniadze dziennikarka przeznaczy na cele charytatywne

View this post on Instagram

Jak wiecie rzadko piszę tu o ubraniach, jedynie wtedy kiedy uznaję, że naprawdę warto. Tak jak tym razem. To kurtka @mmcstudiodesign czyli duetu Ilona Majer i Rafał Michalak, super utalentowanych projektantów, za których trzymam kciuki od kiedy się poznaliśmy czyli od ... 18 lat😜! Kumplujemy się do dziś i bardzo to sobie cenię. Ps. Jeżeli natkniecie się w sieci na reklamy suplementów, ubrań, butów, leków, wycieczek z moim wizerunkiem czy nazwiskiem róbcie screeny i wysyłajcie na priv. Mam ostatnio sporo takich sygnałów. Jeżeli ktoś bezprawnie wykorzystuje mój wizerunek i na tym zarabia (a zdarza się że sprzedawane są w ten sposób rzeczy złej jakości, a nawet szkodzące zdrowiu) musi ponieść konsekwencje. Wszystkie uzyskane na drodze prawnej odszkodowania będę przeznaczać na cele charytatywne. Jedyne produkty, które reklamuję i pod którymi się podpisuję to kosmetyki mojej marki Pat&Rub💚!

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on

Jeżeli natkniecie się w sieci na reklamy suplementów, ubrań, butów, leków, wycieczek z moim wizerunkiem czy nazwiskiem róbcie screeny i wysyłajcie na priv. Mam ostatnio sporo takich sygnałów. Jeżeli ktoś bezprawnie wykorzystuje mój wizerunek i na tym zarabia (a zdarza się, że sprzedawane są w ten sposób rzeczy złej jakości, a nawet szkodzące zdrowiu) musi ponieść konsekwencje. Wszystkie uzyskane na drodze prawnej odszkodowania będę przeznaczać na cele charytatywne. Jedyne produkty, które reklamuję i pod którymi się podpisuję to kosmetyki mojej marki Pat&Rub.

Jak się okazuje, coraz częściej w sieci pojawiają się sygnowane jej nazwiskiem produkty, o których Rusin nie miała żadnego pojęcia. Co więcej, dziennikarka skarży się na to, że są to często wątpliwej jakości produkty, które mogą negatywnie wpływać na zdrowie.

View this post on Instagram

⛅️

A post shared by Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) on