Kinga Rusin jest dziennikarką znaną głównie ze stacji TVN. Aktywnie walczy także o prawa zwierząt oraz ochronę środowiska i posiada własną markę kosmetyczną Pat&Rub.

Gwiazda TVN potrafi ubrać się z klasą, co już nieraz pokazała swoim fanom. Często publikuje nowe zdjęcia na Instagramie, dzięki czemu jej obserwatorzy (a zgromadziła ich prawie 500 tysięcy) pozostają na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami z jej życia.

Od czasu do czasu Kinga Rusin pokazuje swoim fanom fragment wnętrza własnego domu. Za każdym razem jej zdjęcia wzbudzają ogromny zachwyt.

Jakiś czas temu pokazała łazienkę, w której ma marmurowe ściany i podłogę. Teraz padło na parapet, na którym znalazło się miejsce na niezwykłe ozdoby.

Tak wygląda parapet Kingi Rusin

Kinga Rusin uwielbia naturę, dlatego przyozdobiła swój parapet białymi hiacyntami w srebrnych, lustrzanych doniczkach. Jednak nie tylko one przykuły uwagę internautów.

Za kwiatami stoi dekoracja, która zachwyciła wszystkich fanów dziennikarki. To archiwalne zdjęcie córek Kingi Rusin, Igi Lis i Poli Lis.

Zdjęcie pokazuje Igę oraz Polę w pierwszych latach życia. Jest naprawdę urocze.

Tajemnicą pozostaje, co kryje się w drugiej ramce, która widoczna jest za hiacyntami. Tego Kinga Rusin już nie ujawniła.

Obecnie Pola Lis ma 24 lata, zaś Iga – 20. Młodsza córka Kingi Rusin mieszka i studiuje w Londynie.

Dziennikarka zaznacza, że była przygotowana, że jej dzieci usamodzielnią się i wyprowadzą. Mimo wszystko zapewne tęskni za córkami, choć codziennie rozmawiają.

Niedawno pojawiły się pogłoski, że Iga Lis zaręczyła się z Taco Hemingwayem – raperem, z którym spotyka się od 2018 roku. Sama zainteresowana szybko zaprzeczyła plotkom, jednak nie jest tajemnicą, że poważnie podchodzi do swojej relacji.

Pola Lis przygotowuje się do obrony pracy licencjackiej. Kinga Rusin podkreśla, że od zawsze przypominała córkom, że drzemie w nich ogromny potencjał i same mogą decydować o swoim życiu.

Przypomnij sobie o… KAMIL SIPOWICZ JEST W NOWYM ZWIĄZKU. MĄŻ KORY ZAMIESZKAŁ ZE SWOJĄ WYBRANKĄ

Jak informował portal Życie: IGA LIS CHWALI SIĘ PIERŚCIONKIEM NA INSTAGRAMIE. CZYŻBY TACO HEMINGWAY SIĘ OŚWIADCZYŁ? ODPOWIEDŹ LISÓWNY NIE POZOSTAWIA ZŁUDZEŃ

Portal Życie pisał również o… FANI MARTWIĄ SIĘ O ZDROWIE AGNIESZKI CHYLIŃSKIEJ. ARTYSTKA ZNIKA W OCZACH