W ostatnich latach Agnieszka Chylińska przeszła ogromną przemianę. Na początku swojej kariery poznała się jako kontrowersyjna i zbuntowana wokalistka rockowego zespołu O.N.A. Przez długi czas można było zauważyć bliskość tego stylu.

Ostatecznie jednak rola matki oraz trudne doświadczenia życiowe sprawiły, że artystka zdecydowała się na metamorfozę. Wszechobecną czerń oraz rockowy styl ubierania się zamieniła na blond włosy, eleganckie sukienki i szpilki. Wyraźnie widać także, że piosenkarka waży o wiele mniej.

Agnieszka Chylińska chudnie w oczach

Była wokalistka O.N.A. w ciągu ostatnich miesięcy przechodzi drastyczną metamorfozę. Na jej kolejnych zdjęciach widać wręcz, jak znika w oczach. Jej fani sa bardzo zaniepokojeni.

Sama zainteresowana uspokaja ich. Jakiś czas temu zamieściła w sieci film, na którym wyjaśnia, że z jej zdrowiem jest wszystko ok. Czyzby za spadkiem wagi kryły się plotki o jej rozwodzie?

Wszyscy uważają, że jestem zbyt chuda. No tak, pora coś z tym zrobić (...) Grubain Dupain, cudownie! Dzięki nowemu preparatowi na grubnięcie uzyskam niezwykły efekt na jutrzejszy koncert
– śmiała się na filmiku artystka.

Plotki zdementowała także jej menagerka. Mimo tych zapewnień wielu obserwatorów wciąż nasuwa swoje podejrzenia.

Ile waży artystka?

Agnieszka Chylińska póki co nie zdarza, ile w tej chwili waży. Nie wspomina też o tym, czy planuje dalszą utratę kilogramów. Według informacji, które pojawiły się rok temu wokalistka ważyła zaledwie 50 kilogramów przy wzroście 175 centymetrów. Nic więc dziwnego, że wiele fanów martwiło się, że artystka ma problemy z anoreksją.

Najnowsze zdjęcia, które dodała Agnieszka Chylińska spodowały, że znów wiele osób dyskutuje odnośnie jej wagi. Fani zauważyli, że piosenkarka pod szerokimi ubraniami ukrywa wyjątkowo chudą sylwetkę.

Może zainteresuje Cię to: AGNIESZKA CHYLIŃSKA ROZWIODŁA SIĘ? FANI ZAUWAŻYLI NIEPOKOJĄCE WYZNANIE W JEJ KSIĄŻCE DLA DZIECI

Polecamy także: AGNIESZKA CHYLIŃSKA NIE WYTRZYMAŁA EMOCJI. ROZPŁAKAŁA SIĘ PODCZAS WYWIADU Z MARCINEM PROKOPEM

Na portalu "Życie" pisaliśmy o: ŻYCIE RODZINY PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO. JAK RADZĄ SOBIE BLISCY W OBLICZU OSTATNICH WYDARZEŃ