Paweł Królikowski obecnie mierzy się z jednym z najtrudniejszych momentów w jego życie. Na krótko przed świętami Bożego Narodzenia trafił do szpitala w ciężkim stanie. Jego stan nadal uważany jest za poważny, dlatego aktor wciąż pozostaje w placówce.

W wyniku problemów zdrowotnych musiał wstrzymać swój udział w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Przyjaciel rodziny zdradził jednak, że żona jest dla Królikowskiego ogromnym wsparciem i w pełni angażuje się, aby artysta jak najszybciej wrócił do zdrowia.

Żona Pawła Królikowskiego opiekuje się mężem

W tych niezbyt sprzyjających okolicznościach Paweł Królikowski może liczyć na swoją żonę, Małgorzatę Ostrowską-Królikowską. Mimo, że droga z domu w Zalasewie do szpitala wynosi aż 60 kilometrów, to jednak nie przeszkadza kobiecie, aby każdego dnia pokonywać tę trasę. Noc zwykle spędza u swojego syna, Antka w Warszawie.

Jeśli ma jakieś zachcianki, Gonia przygotowuje mu wszystko. Dba, pielęgnuje, opowiada, co dzieje się w domu i w ZASP-ie, bo on chce być na "bieżąco"
- zdradził przyjaciel rodziny.

Trudno nie zgodzić się z jego słowami, szczególnie dlatego, że sama Małgorzata Ostrowska-Królikowska zapewniała w ostatnim czasie o swoim oddaniu.

On czuje odpowiedzialność za rodzeństwo i za nas. Zawsze mogę na niego liczyć
- tłumaczyła.

Pawła Królikowskiego czeka długie leczenie

Nie wiadomo do końca, z jakiego powodu aktor przebywa w szpitalu. Przypominamy, że aktor już kilka lat temu przeszedł poważną operację wycinania tętniaka mózgu. Mimo, że po zabiegu wdało się zakażenie, to ostatecznie udało mu się poprawić stan zdrowia.

Pewien informator ujawnił, że rodzina aktualnie zastanawia się nad leczeniem i rehabilitacją w Niemczech.

Jeśli do tego dojdzie, Małgorzata chce być tam przy nim
- zapewnia.

Polecamy także: KTO ZASTĄPI PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO? AKTOR NIE POJAWI SIĘ W PROGRAMIE "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO"

Może zainteresuje Cię to: BLISCY PRACOWNICY AKTORA PAWŁA KRÓLIKOWSKIEGO Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAJĄ NA JEGO POWRÓT. ŻONA ZDRADZA SZCZEGÓŁY JEGO AKTUALNEGO STANU ZDROWIA

Portal "Życie" poleca: SERCE SIĘ KRAJE. DAGMARA Z "KRÓLOWYCH ŻYCIA" ODEBRAŁA TELEFON I ZALAŁA SIĘ ŁZAMI. CO STAŁO SIĘ W ŻYCIU KAŹMIERSKIEJ