Problemy zdrowotne nie opuszczają Pawła Królikowskiego. Na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia polskim show-biznesem wstrząsnęła wiadomość, że aktor ponownie trafił do szpitala.

Paweł Królikowski trafił do szpitala

O niepokojącym stanie zdrowia wypowiedział się syn aktora, Antek Królikowski, który zdecydował się o wszystkim opowiedzieć Pudelkowi.

Trafił do szpitala, jest pod opieką lekarzy – powiedział syn Pawła Królikowskiego.

Stan zdrowia Pawła Królikowskiego okazał się na tyle poważny, że aktor musiał spędzić świta Bożego Narodzenia w szpitalu. Przy szpitalnym łóżku aktora cały czas czuwała jego rodzina.

Aktor spędził święta Bożego Narodzenia w szpitalnym łóżku

Na szczęście, aktor miał wsparcie bliskich. Przy szpitalnym łóżku zjawili się m.in. Antek Królikowski i jego dziewczyna Katarzyna, a także ojciec aktora – Jan. Nie zabrakło także żony Pawła Królikowskiego.

Na twarzach odwiedzających rysował się smutek. To były dla rodziny Królikowskich trudne święta

Bliscy koledzy aktora udzielają mu wsparcia

Choroba Pawła Królikowskiego wstrząsnęła wszystkimi. Bliscy znajomi aktora co rusz udzielają mu wsparcia. Jak się okazuje, podobną historię przeżył jego kolega z planu serialu „Ranczo” - Bogdan Kalus, on także spędził kiedyś święta będąc w szpitalu.

Wszyscy bardzo się przejęliśmy. Trzymam za Pawła mocno kciuki i wierzę, że szybko wróci do zdrowia i do domu. Rozumiem, co przeżywają jego najbliżsi. Sam kilkanaście lat temu w takim samym czasie miałem zawał. Wiem co to znaczy spędzić święta i Nowy Rok w szpitalu. Paweł to fantastyczny i ciepły facet bez zadęcia. Musi wyzdrowieć – zdradził w Fakcie.

Na temat choroby Królikowskiego wypowiedziała się także Katarzyna Skrzynecka. Koleżanka i jurorka, która razem z aktorem tworzy program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Katarzyna Skrzynecka wyznała w rozmowie z „Super Expressem”, że z nadzieją czeka na powrót kolegi.

- Wszyscy w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" czekamy na Pawła. Całym sercem wspieraliśmy go w poprzedniej edycji, kiedy trafił do szpitala, a także podczas rehabilitacji. Paweł jest bardzo dzielny i nie takie góry już przenosił. Co najważniejsze, znajduje się pod opieką najlepszych lekarzy i wierzę, że szybko wróci do zdrowia - powiedziała z nadzieją Skrzynecka w wywiadzie dla "Super-Expressu".

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zdradza stan zdrowia męża

Nie tylko Skrzynecka martwi się o Królikowskiego. Wszyscy jurorzy polsatowskiego show życzą aktorowi szybkiego powrotu do zdrowia. Jak zdradziła żona aktora - Małgorzata Ostrowska-Królikowska, nie wiadomo, kiedy aktor wróci do pracy.

- Paweł jest w dobrej formie. Niestety, zostanie jeszcze w szpitalu, bo wkradła się jakaś infekcja. To się zdarza. Konsultuję wszystko na bieżąco z lekarzem – powiedziała żona aktora.

Portal "Życie" informował także o... ANTONI KRÓLIKOWSKI WZIĄŁ POTAJEMNY ŚLUB? AKTOR DAŁ TO DO ZROZUMIENIA W BARDZO DYSKRETNY SPOSÓB

Na portalu "Życie" dowiesz się również... KAŻDY POLAK BĘDZIE MÓGŁ WYBRAĆ REPREZENTANTA NA EUROWIZJĘ 2020. KIEDY BĘDZIE MOŻNA ODDAĆ SWÓJ GŁOS