Już późną wiosną odbędzie się konkurs piosenki Eurowizji 2020. Na chwilę obecną nie wiadomo jeszcze, kto będzie reprezentować Polskę, wiadomo jednak, w jaki sposób zostanie wybrany nasz kandydat.

Polski reprezentant zostanie wybrany w „Szansie na sukces”. Odcinki, w których będzie można oglądać zmagania ochotników, zostaną wyemitowane w okresie od 2 do 23 lutego na antenie TVP2. Trwają castingi.

Występy kandydatów, którzy chcieliby reprezentować Polskę na Eurowizji 2020, zostaną pokazane w 4-odcinkowym cyklu „Szansy na sukces”, nazwanego „Szansa na sukces – Eurowizja 2020”. Wygrany będzie przedstawicielem naszego kraju podczas 65. Konkursu Piosenki Eurowizji. Wielkie wydarzenie odbędzie się w tym roku 12, 14 oraz 16 maja w Rotterdamie.

„Szansa na sukces” to show pokazujące osoby, które nie są jeszcze gwiazdami. Zadaniem debiutantów jest zaśpiewanie piosenek artystów, którzy ich oceniają. Program ma niemal 20-letnią historię (był emitowany w latach 1993-2012). W 2019 roku TVP zdecydowało się wznowić program.

Prawdopodobnie zmagania chętnych do reprezentowania Polski na Eurowizji 2020 będą emitowane w okresie od 2 do 23 lutego w niedziele o godzinie 15:15, jednak dokładna godzina emisji zostanie oficjalnie podana w najbliższym czasie.

Obecnie trwają castingi. Wykonawcy, którzy zostaną wybrani w ramach tych przesłuchań, pokażą swoje umiejętności w pierwszych trzech odcinkach „Szansy na sukces”, wykonując utwory artysty, który będzie gościem specjalnym show. Spośród 6-7 uczestników każdego odcinka będzie wybierany zwycięzca. W czwartym odcinku show swoje umiejętności pokażą trzej zwycięzcy, którzy na żywo zaśpiewają jeden cover oraz jeden utwór autorski. Następnie o wyborze reprezentanta Polski zdecydują widzowie oraz jurorzy.

Na wiosnę Telewizja Polska będzie emitowała kolejną edycję „Szansy na sukces”.

Przypomnij sobie o… KASIA TUSK UDOSTĘPNIŁA SWOJE MIESZKANIE DO ZWIEDZANIA. NA WŁASNE OCZY MOŻNA ZOBACZYĆ, JAK MIESZKA BLOGERKA

Jak informował portal Życie: BASIA KURDEJ-SZATAN WYDAŁA OFICJALNY KOMUNIKAT W SPRAWIE CIĄŻY. TERAZ JUŻ WSZYSTKO JASNE

Portal Życie pisał również o… JAROSŁAW BIENIUK SPODZIEWA SIĘ DZIECKA. KTO JEST MATKĄ