Teraz informacje o kolejnym dziecku zwróciły uwagę samej Barbary Kurdej-Szatan. Już niemal dwa lata temu aktorka podkreśliła, że marzy o drugim dziecku i niebawem planuje powiększyć rodzinę:

Chciałabym po raz drugi zostać mamą. Hania codziennie pyta o to, kiedy będzie miała brata albo siostrę. Razem z Rafałem chcemy, aby w naszym życiu pojawiła się druga pociecha, więc być może już niebawem to się stanie.

Wygląda na to, że o powiększeniu rodziny marzy zatem nie tylko mama, ale też córeczka. 34-letnia Barbara Kurdej-Szatan podkreśliła, że Hania bardzo chciałaby mieć rodzeństwo:

Jak miała 6 lat, to praktycznie codziennie pytała, kiedy będzie miała brata albo siostrę. Jest bardzo opiekuńcza, empatyczna i czuła i uwielbia młodsze dzieci. (…) Wiemy, że to piękne i ważne mieć rodzeństwo i chcemy je dać Hani.

Aktorka wyjaśniła jednak, że zaokrąglony brzuszek wcale nie jest oznaką tego, że rodzina się powiększy. Basia Kurdej-Szatan skwitowała to w zabawny sposób:

Że ciąża? Nie! Brzucha nie wciągnęłam albo coś mi odstawało. Jezusie, odchudzać się muszę.

Niestety w tej chwili druga ciąża Barbary Kurdej-Szatan okazuje się jedynie plotką. Celebrytka podkreśliła bowiem, że przez swoją chorobę ma trudności w zajściu w ciążę. Stoi za nimi borelioza, z którą aktorka boryka się od czasu ugryzienia przez kleszcza. Teraz w rozmowie z Katarzyną Burzyńską gwiazda szczerze przyznała:

Staramy się już od 1,5 roku co najmniej, ale nie wychodzi…

Przypomnijmy, że już w połowie ubiegłego roku aktorka dementowała plotki na temat swojej rzekomej ciąży. Z pewnością nie jest jej łatwo czytać komentarze na ten temat, gdy od lat bezskutecznie stara się o dziecko:

Wszyscy piszą teraz, że jestem w ciąży, a nie jestem, tylko trochę przytyłam. Nie mam najgorszej sylwetki, ale widzę, że mi przybyło kilogramów.

View this post on Instagram

#lovelovelove ❤️

A post shared by Basia Kurdej-Szatan (@kurdejszatan) on

Na portalu "Życie" dowiesz się również... PRZEŁOMOWA DECYZJA W ŻYCIU BASI KURDEJ-SZATAN. TERAZ WSZYSTKO SIĘ ZMIENI

Warto sobie przypomnieć... BARBARA KURDEJ-SZATAN O PROBLEMACH W MAŁŻEŃSTWIE! "PRZYCHODZI TAKI MOMENT, ŻE PRZYGODA SIĘ KOŃCZY..."

Portal "Życie" informował także o... JAROSŁAW BIENIUK SPODZIEWA SIĘ DZIECKA. KTO JEST MATKĄ