Barbara Kurdej-Szatan obecnie ma swoje pięć minut. Popularna prezenterka współpracowała z TVP, jednak obecnie, gdy umowa ze stacją już nie obowiązuje, pracuje przy różnych projektach – pojawiła się już w reklamie szamponu do włosów, w „Tańcu z Gwiazdami”, a także jest twarzą rajstop.

Od roku Basia Kurdej-Szatan wraz z Rafałem Szatanem oraz ich córeczką mieszkała w domu pod Warszawą. Choć było to ich marzeniem, zdecydowali się na wyprowadzkę.

Jak mówi Basia, dom leży zbyt daleko od centrum miasta, dlatego, biorąc pod uwagę swoją pracę oraz szkołę dziecka, małżeństwo musi zamieszkać w samej Warszawie.

„Żyjemy całą rodziną intensywnie, bardziej miastowo. Odległości do pracy i szkoły bardzo nam doskwierają. Dlatego rozglądamy się za nowym mieszkaniem” – powiedziała dla dwutygodnika „Flesz”.

Jest kilka wymagań, które powinno spełnić ich nowe mieszkanie. Przede wszystkim bardzo chcieliby, by nowe mieszkanie miało spory taras i mały zimowy ogródek, a także dużą garderobę. Gwiazdorska para marzy również o przestrzennych pomieszczeniach.

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan planują kupić mieszkanie, które spełni ich wymagania. Gdy już znajdzie się ich nowy wymarzony dom, będzie ich czekał także remont.

Wygląda na to, że pomijając nowe wyzwania zawodowe oraz rodzicielstwo, kolejny rok będzie bardzo pracowity także prywatnie – przeprowadzka z pewnością będzie ich kosztowała sporo energii i czasu.

Basia Kurdej-Szatan i Rafał Szatan są małżeństwem od 2011 roku, a ich córka, Hania, ma już 7 lat. Basia ma na swoim koncie wiele sukcesów, lecz Złoty Wąż, którego otrzymała w 2015 roku za najgorszą rolę żeńską (za „Dzień dobry, kocham cię!”), niestety do nich nie należy. Na szczęście ambitna gwiazda wytrwale dąży do celu i coraz lepiej sprawdza się w roli aktorki, a także prezenterki.

Przypomnij sobie o… SĄ PIERWSI UCZESTNICY NOWEJ EDYCJI "TAŃCA Z GWIAZDAMI". JEST WŚRÓD NICH NAJGORĘTSZE NAZWISKO W SHOW BIZNESIE

Jak informował portal Życie: GWIAZDA "PIERWSZEJ MIŁOŚCI" PO LATACH WRACA DO SERIALU. JEJ POWRÓT MOCNO NAMIESZA W ŻYCIU BOHATERÓW

Portal Życie pisał również o… MAŁGORZATA ROZENEK CIESZY SIĘ ŚWIĄTECZNĄ ATMOSFERĄ NA JARMARKU W BERLINIE. FANI SĄ OCZAROWANI NAJNOWSZYMI ZDJĘCIAMI NA INSTAGRAMIE