8 grudnia w Katowicach odbyła się gala Miss Polski 2019. Udział w niej wzięły 24 kobiety walczące o tytuł najpiękniejszej, a także wiele gwiazd polskiego show-biznesu.

Wśród nich znalazła się popularna aktorka Barbara Kurdej-Szatan, która równocześnie zasiadała w jury konkursu. To właśnie jej głos przyczynił się do wyboru najpiękniejszej Polki.

Jednak swoją oszałamiającą stylizacją Basia Kurdej-Szatan udowodniła, że równie dobrze sama mogłaby wziąć udział w konkursie! Na tę okazję kobieta wybrała czerwony garnitur zaprojektowany przez Violę Piekut, który z daleka rzucał się w oczy.

Wyrazista kreacja przykuwała spojrzenia i sprawiła, że tego dnia to właśnie Barbara Kurdej-Szatan znalazła się w centrum uwagi. Czerwony garnitur zrobił na wszystkich ogromne wrażenie!

Strój zdecydowanie nie należał do klasycznych modeli i to nie tylko ze względu na swój jaskrawy kolor. Brokatowa góra i luźny dół tworzyły nietypowe, choć bardzo eleganckie połączenie. Satyna oraz cekiny wspaniale pasowały do okazji.

Aktorka postawiła na skromne dodatki, by nie przyćmić krzykliwego garnituru. Gwiazda miała ze sobą torebkę w tym samym kolorze, co cała kreacja. Barbara Kurdej-Szatan delikatnie podkreśliła usta i postawiła mocniejszy akcent na oczy. Cały makijaż był bardzo naturalny.

Stylizację dopełniała minimalistyczna fryzura aktorki. Kobieta zdecydowała się na mocne zaczesanie włosów do tyłu. Trzeba podkreślić, że Barbara Kurdej-Szatan w zjawiskowym czerwonym komplecie prezentowała się jak gwiazda światowego formatu.

Na portalu "Życie" dowiesz się również... USŁYSZAŁA OCZEKIWANE SŁOWO I MA NADZIEJĘ NA ZGODĘ. KLAUDIA EL DURSI MÓWI O KULISACH ZATARGU Z KINGĄ
Portal "Życie" informuje także o... SZPAK UBIERA SIĘ W LUMPEKSACH, A JEGO PAZNOKCIE WZBUDZĄ ZACHWYT NIEJEDNEJ KOBIETY. MICHAŁ PRZEŁAMUJE STEREOTYPY
Warto sobie przypomnieć... BASIA KURDEJ-SZATAN PO GORZKIEJ PRZEGRANEJ W „TAŃCU Z GWIAZDAMI” ODEBRAŁA WYNIKI BADAŃ. WIEŚCI SĄ NIEPOKOJĄCE