Mieszkanie Kasi Tusk od dawna stanowi wzór dla jej fanek. Do tej pory mogły jedynie oglądać jego fragmenty na zdjęciach publikowanych przez blogerkę w mediach społecznościowych. Teraz pojawiła się jednak niepowtarzalna okazja do tego, by to wnętrze zwiedzić osobiście.

Wśród gwiazd, które wystawiły aukcje w ramach wsparcia Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, znalazła się także Kasia Tusk. Propozycja od niej zawiera wspólny spacer oraz wizytę w jej mieszkaniu. Opis aukcji brzmi:

Jeśli któraś z Was chciałaby wybrać się na spacer ze mną i Portosem (i zobaczyć jak zachowuje się gdy nie pozuje), zobaczyć jak małe jest w rzeczywistości moje mieszkanie albo po prostu pogadać i napić się kawy... wesprzyjcie tegoroczną Wielką Orkiestrę Świątecznej pomocy i weźcie udział w licytacji #rzeczyodserca na której wystawiłam właśnie swoją aukcję.

Warto wspomnieć, że aukcja zawiera pobyt w Sopocie z dwoma noclegami w hotelu w Gdańsku, a także kolację dla dwojga. Zwycięzca może zabrać ze sobą bliską osobę:

Uwaga! Zwycięzca aukcji może wziąć ze sobą ukochaną osobę - męża, mamę, siostrę, przyjaciółkę lub kogokolwiek chcecie (odradzam kota)

W tej chwili najwyższa zaoferowana stawka za spacer z Kasią Tusk to niemal 10 000 zł, jednak aukcja kończy się dopiero 31 stycznia. Większość fanów z ogromną radością przyjęła decyzję celebrytki, by wesprzeć WOŚP:

Ależ ja bym chciała spotkać Cię osobiście, Kasiu. Moje marzenie. Pomysł z aukcją cudowny! Nie ma lepszego prezentu od serca niż poświęcony czas

Jednak znaleźli się też tacy, którzy podchodzili krytycznie do całego pomysłu:

Zarozumiała i okropna jak tatuś. Ona naprawdę myśli, że jest kimś ważnym?Jest tylko córką swojego rudego ojca i nikim więcej!!

Na portalu "Życie" dowiesz się również o... ŚLUB DONALDA TUSKA MOŻE BYĆ NIEWAŻNY. BYŁY WSPÓŁPRACOWNIK PREMIERA TWIERDZI, ŻE TUSK WZIĄŁ ŚLUB KOŚCIELNY: "BO CHCIAŁ ZOSTAĆ PREMIEREM"

Warto sobie przypomnieć... KASIA TUSK WYZNAŁA NIESPODZIEWANĄ PRAWDĘ NA TEMAT MĘŻA. CO O NIM NAPISAŁA

Portal "Życie" informuje także o... NIEZNANE DOTĄD FAKTY O ANNIE PRZYBYLSKIEJ. JEJ MAMA OPOWIEDZIAŁA SMUTNĄ, A ZARAZEM WESOŁĄ HISTORIĘ Z DZIECIŃSTWA AKTORKI