Anna Przybylska była córką Bogana Przybylskiego, oficera marynaryki wojennej oraz jego żony, Krystyny. Zawsze wspomniała, że łączy ją wyjątkowa więź z mamą. Po śmierci znanej aktorki, zadbała ona o pamięć córki. Od czasu do czasu dzieli się z jej fanami wyjątkowymi historiami, jakie wydarzyły się w ich rodzinie.

Matka Anny Przybylskiej wspomina córkę

W ostatnim czasie matka Anny Przybylskiej postanowiła podzielić się relacjami z pierwszych tygodnii życia córki. Okazuje się, że pani Krystyna wraz z mężem byli przekonani, że wkrótce na świat przyjdzie ich syn. Wigilię w 1978 roku spędzali razem z rodziną, a w pierwszy dzień świąt Bożego Narodzenia wrócili do domu. To właśnie wtedy w środku nocy pani Krystyna zaczęła rodzić. Była ogromnie zaskoczona, kiedy urodziła się kolejna córeczka, Anna.

W 1978 roku zima była wyjątkowo surowa. Pani Krystyna wspomina, że było im bardzo trudno, ponieważ mieszkanie nie było w pełni przygotowane do tak niskich temperatur. Z powodu mrozu nie mogła też wyjść z córką na spacer. Co więcej miała problemyz karmieniem, dlatego jej mąż godzinami stał w kolejkach po mleko.

"Trzeba było stłuc szkło, mleko wstawić do garnka i podgrzać, by się roztopiło. Potem przegotowane przesączaliśmy przez dwa bandaże, na wszelki wypadek" - wspomina matka Anny Przybylskiej.

Trudny, ale jednocześnie radosny czas

Pani Krystyna, mama Anny Przybylskiej wspomina, że pierwsze momenty z córką to był dość trudny dla niej okres, ale jednocześnie bardzo radosny. Mimo, że zima dawała wszystkim w kość, to zawsze wraca do tych wspomnień z ogromnym wzruszeniem. Warunki ne były wtedy zbyt sprzyjające, ale na świat przyszła jej ukochana córeczką, którą niestety musiała pożegnać 35 lat później.

Może zainteresuje Cię to: CO ŁĄCZY ANNĘ PRZYBYLSKĄ Z CZERWONYMI GIATARAMI. MAMA AKTORKI WYJAWIA NIEZNANE DOTĄD FAKTY Z ŻYCIA CÓRKI

Zobacz także: KUBA WOJEWÓDZKI WSPOMINA ANNĘ PRZYBYLSKA. "DLA JEJ FANÓW, LEKTURA OBOWIĄZKOWA"

Na portalu "Życie" informowaliśmy o: TEN OBRAZEK ZDRADZA TWOJE WADY. CO JAKO PIERWSZE NA NIM WIDZISZ